Dell S2721HGF vs Lenovo G27-20

Bütçe
2000
IPS panel bana göre bir artı fakat 2 monitör arasında Dell S2721HGF kullanan tanıdıklarım var ve genel olarak memnun olduklarını söyleyebilirim.

Kesinlikle DELL tercih edin. Genel olarak ölü pixel sorunu mevcut Lenovoda ve Dell monitörde gerçekten iyi iş çıkarıyor. Lenovo yeni girdi sanırım bu işlere o yüzden tecrübeden dolayı DELL derim.

Lenovo IPS olması biraz çekiyor açıkçası. Ama araştırdığım kadarıyla Dell ciddi manada güzel bir performans sunuyor. VA panel olmasına rağmen hem görüntü kalitesi hem özellikleri harika. Keşke tecrübe edebilmiş birileri olsa.

Ben de monitör alırken Dell S2422HG ve MSI Optix G242 arasında gidip gelmiştim sonuç olarak MSI'dan yana kullandım tercihimi. Gayet memnunum ben de. Şuan da fiyatlar ne durumda bilmiyorum ama muadil fiyatlarda MSI monitörler var ise onlara da göz atmanızı tavsiye ederim.

Ben de monitör alırken Dell S2422HG ve MSI Optix G242 arasında gidip gelmiştim sonuç olarak MSI'dan yana kullandım tercihimi. Gayet memnunum ben de. Şu an da fiyatlar ne durumda bilmiyorum ama muadil fiyatlarda MSI monitörler var ise onlara da göz atmanızı tavsiye ederim.

Aynı özellikte bir MSI en az +700 fark ile başlıyor. Bu ikisi dışında bir ihtimal 24 inc LG var bu fiyat bareminde aklıma yatan

Geri
Yukarı