Dell S2722DGM vs Gigabyte G27F vs Viewsonic VX2719

Bütçe
6000 TL

Hemlot

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim üzere bu üç monitör arasında kaldım. Her biri farklı bir özellikle öne çıkıyor. Viewsonic, 240 HZ ama VA Panel. Dell, 2k Monitör ama VA panel. Gigabyte ise 170 HZ OC ve IPS panel.

Sistem: Ryzen 5 5600, 4060 Ti, 2x8 3200 RAM

Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşım S2722DGM modelini 1 hafta önce aldı. Biraz ghosting var. Ve NVIDIA G-Sync açınca ekranda titremeler oluyor.

Arkadaşım S2722DGM modelini 1 hafta önce aldı. Biraz ghosting var. Ve NVIDIA G-Sync açınca ekranda titremeler oluyor.
Doğru. Farkedilemeyecek seviyede bir ghosting'ten bahsediyor çeşitli mecralarda yorumlar. Ama QHD, IPS, HZ bu kavramlar uçuşuyor aklımda birkaç gündür. İşin içinden çıkamadım. Teşekkür ederim cevabınız için.

@Hemlot aldın mı memnun musun hocam? Bende MSI G271CQR'yi iade edip bunu alacağım, MSI 1 yıl olmuş çıkalı ama hayalet bir model sanırım ne yorum var ne inceleme tek bir video yok nette, aynı modelin 1080PSI'nin bile appi vs var sitede bunun yok garip bir şekilde. İlk seferde Dell'i almadığıma pişmanım.

@Hemlot aldın mı memnun musun hocam? Bende MSI G271CQR'yi iade edip bunu alacağım, MSI 1 yıl olmuş çıkalı ama hayalet bir model sanırım ne yorum var ne inceleme tek bir video yok nette, aynı modelin 1080PSI'nin bile appi vs var sitede bunun yok garip bir şekilde. İlk seferde Dell'i almadığıma pişmanım.
Yorumları görüp almadım hocam. Bir anda fikir değiştirip İncehesap cuma indirimlerinden MSI G27C4X sipariş ettim. Umarım sapasağlam gelir.

Geri
Yukarı