Dell SE2419HR 23.8" vs Acer Nitro QG221QBII 21.5"

W0xiC

Centipat
Bütçem 900-800 lira ve oyun oynuyorum birçok zaman film izliyorum, Photoshop yapıyorum nadiren. Sizce oyun ve film içi hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran büyüklüklerinden kendinizin beğenmesi gerektiğini düşünüyorum. Deneme şansınız varsa yakın dostunuzdan vs. siz karar verin. Ben hep 23.6 kullandım inanın ne bi tık büyüğü ne bi tık küçüğü beni memnun etmiyor.

Dediğin şeyi anlamadım yani büyük ekranın bir önemi yok mu.
İki ekranın büyüklükleri farklı olduğu için ikisini de görüp sonra almanız daha iyi olacaktır. Belki küçük olan ekran size daha güzel gelecektir belki de büyük olan ekran size daha güzel gelecektir. İleride keşke bunu alsaydım dememek için kendiniz deneme şansı bulursanız ve öyle karar verip alırsanız daha iyi olur.

İki ekranın büyüklükleri farklı olduğu için ikisini de görüp sonra almanız daha iyi olacaktır. Belki küçük olan ekran size daha güzel gelecektir belki de büyük olan ekran size daha güzel gelecektir. İleri de keşke bunu alsaydım dememek için kendiniz deneme şansı bulursanız ve öyle karar verip alırsanız daha iyi olur.

O zaman Vatan'a gidip Dell monitörü deneyebilir.

21.5 küçük mü sizce kullanan var mı 23.8 ve 21.5'i?
Çok kararsız kaldım acaba Acer mi Dell mi?

Oyun için alacağım ama açtığım önceki konuda bana 21.5 küçük dediler ve Dell al dediler oyun için?
Marka olarak bilemem ama büyüklük olarak dediğim gibi görüp alman en iyisi olacaktır sonuçta uzun vade kullanacaksın.

Geri
Yukarı