Dell Streak 7 Formattan Sonra Şifre İstiyor

Mert Uyar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bende Dell'in Streak 7 tableti var. Format attım sonra açtım ve "enter your password" yazısı çıkıyor. Hiçbir şekilde geçemiyorum. Birkaç kere daha wipe data yaptım clockword dan yaabileceğim her şeyi denedim. Bi yardım edin hiçbir sitede bulamadım n'olur.

:matrix::technopat::):)

1. Streakdroid zip dosyasını indir.
  2. C:\Flash klasörüne çıkart.
  3. Cihazı kapat ve USB kablosunu sök. Ses açma ve kapama tuşlarına aynı anda basarken USB kablosunu PC'ye tak. DOğru yaptıysan PC'de APX cihazı olarak tanımlanmalı.
  4. Sürücüyü güncelle > Listeden seç > Diski var > c:\flash\usbpcdriver klasörünü seç > Nvidia boot recovery driver for mobile devices sürücüsünü yükle.
  5. Download.bat dosyasına çift tıkla.
  6. Kutu kaybolduğunda Dell logosu çıkana kadar tabletteki güç tuşuna bas (biraz zaman alabilir).

Download:

Wi-Fi Only Sürümü:
http://mirror2.streakdroid.com/honeycomb/Streakdroid-HD7-2.0R2-wifionly.zip

4G Sürümü:
http://mirror2.streakdroid.com/honeycomb/Streakdroid-HD7-2.0R2.zip

Pc de APX cihazı olarak tanınmıyor sürücü yazılımı bulunamadı diyor xda da baktım bu konuyo ordan bakmışsınız sanırım ama olmadı :( recovery moddan bişey yapamazmıyız

Şu linki sağ clickle bağlantıyı farklı kaydet diyorum iniyor ama bilinmeyen dosya biçimi diyor Ve benim C diskimde flash diye bir klasör yok @Recep Baltaş
Ashampoo_Snap_2014.07.20_19h09m06s_001_.png
Herşey tamam cihazı pc ye tanıttım driverları yükledim de şu nvflash ile restore edilme olayını yapamadım xda nın linkleri bozuk kafayı yicem en iyisi yeni bi tablet almak galiba @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı