Dell Vostro 15 3500 Windows kurulumu nasıl yapılır?

tbscheko

Yoctopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Dell Vostro 15 3500 laptop aldım Ubuntu 20.04 yüklü olarak geldi. Ubuntu'yu tamamen kaldırıp Windows 10 kurmak istiyorum fakat mevzuya pek hakim değilim kör topal bir takım videolar izledim fakat hiçbiri işimi görmedi. Bu yüzden 2 haftadır bilgisayarı verimli kullanamıyorum, adeta boşuna almışım gibi hissediyorum. Nasıl yapacağım konusunda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kusura bakma uzun yazamadım. İşin iyi veya kötü hallettiğinde buraya da yaz ki kaynak oluşsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 hafta önce aynı cihaza format attım, keşke daha erken yazsanız cihaz artık elimde bile değil.
nasıl yaptınız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
boot menüleri çok farklı birbiriyle alakası yok benimkinin ve videodakinin o yüzden hala yapamadım

F12 ile Boot menüsünü açarak işleminize devam edebilirsiniz, yapamıyorsanız boot ile alakalı ekranların Fotoğrafını atın, yardımcı olmaya çalışacağım.

Hocam Microsoft'un sitesinden Windows ISO'sunu indirip "sudo dd if=isodosyasininadi.iso of=/dev/sd(disk yöneticinizden USB'nin bir sonraki harfine bakın)" komutunu kullanacaksınız.
Ubuntu nasıl verimsiz ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı