Çözüldü Dell Vostro 5401 RAM uyuşmazlığı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Memnun musunuz cihazdan?

İnanılmaz memmunum. Lenovo thinpad 14 vardı iade ettim. (İnanılmaz parmak izi bırakan, sürekli ısınan ve hantal bir yapısı vardı).
Şirket bilgisayarı olarak deneyimledikten sonra bunu aldım.
Sitelerde yazmasa da parmak okuyucu ile beraber geliyor ve 3 yıl yerinde hizmet garantisi mevcut. Bu bile başlı başına tercih sebebi. Ayrıca parmak izi bırakmayan alüminyum kasası mevcut.
Dell Inspiron 5401 ile birebir aynı.

İkisini de aynı marka ve model al. Bulamıyorsan CL ve MHz'lerinin aynı olmasına dikkat et.

Yerine tam oturtamamışım düzeldi tekrar kurcalayınca.
Oyun için yanlış bir tercih yapmışsın gibi görünüyorsun. Oyun dışında bence harika bir bilgisayar, özellikle tasarım olmak üzere malzeme kalitesi, parmak okuyucu performansı, parmak izi bırakmayan alüminyum kasası, Dell'in 3 yıl yerinde servis garantisi vs. uzayıp gider :).

Daha az oyun daha çok ders ve iş diliyorum sana :)
Evet ben de çok memnun kaldım aslında ama keşke rahatça oyun da oynayabilseydim. Malum pandemi yüzünden iş yok :( Bu arada parmak okuyucu dediniz de. Bende o da yok? Modelin özelliklerinde yazıyor ama bilgisayarda öyle bir özellik yok. Siz nasıl ayarladınız acaba?

Evet ben de çok memnun kaldım aslında ama keşke rahatça oyun da oynayabilseydim. Malum pandemi yüzünden iş yok :( Bu arada parmak okuyucu dediniz de. Bende o da yok? Modelin özelliklerinde yazıyor ama bilgisayarda öyle bir özellik yok. Siz nasıl ayarladınız acaba?
Eğer güç tuşunda açma kapama sembolü yoksa, dümdüz yani baskısız ise parmak okuyucu var demektir.

Diğer anlama yöntemi ise Windows'ta "parmak okuyucu" diye arama yap, ilk seçeneğe tıkla ve desteklenip desteklenmediğine bak, eğer desteklemiyorsa yok demektir.

Destekliyorsa mutlaka aktifleştir çok güzel bir ve çok hızlı çalışıyor. Bugüne kadar kullandığım en iyi parmak okuma deneyimini sunuyor.

Eğer güç tuşunda açma kapama sembolü yoksa, dümdüz yani baskısız ise parmak okuyucu var demektir.

Diğer anlama yöntemi ise Windows'ta "parmak okuyucu" diye arama yap, ilk seçeneğe tıkla ve desteklenip desteklenmediğine bak, eğer desteklemiyorsa yok demektir.

Destekliyorsa mutlaka aktifleştir çok güzel bir ve çok hızlı çalışıyor. Bugüne kadar kullandığım en iyi parmak okuma deneyimini sunuyor.
Parmak okuyucu da yokmuş. Gideyim biraz köşemde ağlayayım. Teşekkürler :(

Yeni konular

Geri
Yukarı