Dell Vostro i3 7th sisteme Hackintosh nasıl kurulur?

ErenSe

Femtopat
Daha fazla  
Ben bu sitede yeniyim, ben hata yaptıysam özür dilerim. Ben bilgisayara kurmaya denedim bu vidoyu izleyerek
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ama denediğimde sadece "_" yü işaret yanıp sönüyordu.

Bir de ISO yaptığım bilgisayar.

Dell Vostro 4G RAM Core i3 7th gen. Windows 11 Yüklemeyi denediğim ASUS 4G Ram İntel Core İ5 Lunix.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu video rehberi çok eski. Bu rehberi takip edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sisteminiz Ventura'ya kadar destekliyor fakat Ram miktarınız çok az. Bu yüzden Opencore ile macOS Catalina kurmanızı öneririm.
Gerekli imaj dosyası: macOS Catalina
Takıldığınız bir yer olursa yardımcı olurum.

O izledigin video uzerinden cok fazla surum ve bootloader gecti.

i3 7th'den kastin 7020U ise HD 620 var onda, Framebuffer'i duzgun ayarlanirsa son surum dahi kurulabilir (diger parcalarinizin uyumlulugu dahilinde) fakat High Sierra ve sonrasi icin 4 GB pek de yeterli degil kaynak kullanimi o surumlerde agresif cunku.

Tamam, teşekkür ederim.

Bir de benim BIOS'umda bazı şeyler yok mesela Fast boot. Ve ben Mountion Lion indireceğim.

Sisteminizin o sürüm için desteği yok. O sisteme Sierra ve sonrasını yükleyebilirsiniz.
Tamam hemen indiyorum.

Sisteminizin o sürüm için desteği yok. O sisteme Sierra ve sonrasını yükleyebilirsiniz.
Senin bildiğin tutarial yapan biri varmı ben Sierra indireceğim High Sierra olanı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı