Dell'de Ubuntu'dan Windows'a Geçtiğimde Garanti Dışı Kalır mı?

N3F3S

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Dell Inspiron 5401 S35G1F82N alacağım ama bu laptop Linux ile gelecek ben bunu sonradan Windows 10 ile değiştirsem garanti dışı kalır mı?

Merhaba arkadaşlar ben Dell Inspiron 5401 S35G1F82N alacağım ama bu laptop Linux ile gelecek ben bunu sonradan Windows 10 ile değiştirsem garanti dışı kalır mı?

Siz ürünün yazılımının garantisini almıyorsunuz. Ürünün donanımının garantisini alıyorsunuz. İstediğiniz yazılım ile kullanabilirsiniz. Hiçbir problem olmayacaktır.

Hayır kalmaz. Ama eğer Windows'u crack bir şekilde kurar ve bilgisayara zarar verirseniz, o zaman kalır

Servisler yazılımın orijinal olup olmadığına bakmaz. Zaten böyle bir yetkileri yok. Ayrıca dediğim gibi yazılım garantisi vermiyorlar, donanım garantisi veriyorlar. Hiçbir korsan Windows yazılımı sistemi mahvedecek şekilde zarar veremez. Yani garanti dışı kalması gibi bir durum yok.

Servisler yazılımın orijinal olup olmadığına bakmaz. Zaten böyle bir yetkileri yok. Ayrıca dediğim gibi yazılım garantisi vermiyorlar, donanım garantisi veriyorlar. Hiçbir korsan Windows yazılımı sistemi mahvedecek şekilde zarar veremez. Yani garanti dışı kalması gibi bir durum yok.
Hayır SSD sağlığını etkileyebilir. Bu durumda garanti dışı kalabilir ama arkadaş zaten orijinal alacakmış sorun yok.

Hayır SSD sağlığını etkileyebilir. Bu durumda garanti dışı kalabilir ama arkadaş zaten orijinal alacakmış sorun yok.

Neyse konuyu ikili diyalog haline getirmeyelim. SSD sağlığını etkilemesi için çok ütopik bir durum yaşaması lazım. Sisteminin komple kendi iradesi dışında çalışması lazım, ki böyle bir durum çok mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı