Deltarune chapter 2 için Türkçe yama ne zaman çıkar?

En son Blue Souls'a "Çeviri ilerliyor mu?" diye sormuşlardı "Pek ilerlemiyor." demişlerdi.

2 yıl olacak yakında!
Hala çevrilemedi bu oyun! Ne yapıyorlar 3. bölümümü bekliyorlar yüklemek için! Ben bir 98 yıl daha bekleyemem yeter ya off!

Bölüm 2 çıkalı 8 ay 6 gün oldu. Oyunu hala oynamadım ama artık oynayacağım gibi gözüküyor. Bu süre zarfında toby fox 3. bölümün yarısını yapmıştır. Eğer yapmayacaksanız söylemeniz yeterli en azından bizde boşu boşuna beklememiş oluruz.

Biraz sakin olun arkadaşlar. Blue Soul Ekibi bir tür gönüllü çevirme ekibi. İşlerini para karşılığında yapmıyorlar. Hem onlar da insan onların da birer hayatları var. Okullar kapanınca çeviri hızlanır bence. Sonuçta oyundaki bütün konuşmalar yazı kutularından oluşuyor. Ben oyunu oynadım ve 1. bölümden daha fazla konuşma kutusu var. Bölüm 1 de sadece bir tane son varken, bölüm 2 de hem iyi hemde kötü son bulunmakta. Bu durum işi daha da zorlaştırıyor. Tahminen bir tarih vermeyeceğim çünkü insanlar kesinmiş gibi sanıp yanlış anlayabilir.

Okullar kapandı sayılır, çalışmalar hızlanacak değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…