Delux M700'den VXE R1 SE'ye geçmeye değer mi?

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
VXE görünüş açısından çok güzel ve klas gözüküyor fakat benim için bu önemli değil. Rekabetçi oyunlarda vereceği hissiyat, performans, M700'den daha iyi olur mu onu merak ediyorum.

M700 yanlış bilmiyorsam PAW3327 kullanıyor. VXE R1 SE'de takılma olduğunu söyleyen konular da gördüm. Yabancı incelemelerinde de çok güzel bir şekilde övülüyordu bu model. Geçmeye değer mi? Normalde bütçe maksimum 1000 fakat 1250 TL zorlanabilir. Düz R1 1500 TL ama o fiyatlar çok uçuk geliyor bir fare için.

Ayrıca Bluetooth özelliği olmayan Prime B460M-K anakartla uyumlu olur mu merak ediyorum.

Mouseunuzda kalmanız en mantıklısı zira alacağınız çoğu mouse m700'ün sensör-mcu ikilisine göre zayıf kalır.
M800 ultraya geçmedikçe m700 halen iyi tercih.

Mouseunuzda kalmanız en mantıklısı zira alacağınız çoğu mouse m700'ün sensör-mcu ikilisine göre zayıf kalır.
M800 ultraya geçmedikçe m700 halen iyi tercih.
Modelleri karıştırmıyorsunuz değil mi? 2023'te 300 TL'ye aldığım farenin, bunlardan daha iyi olabilmesi garip geldi. :D

PAW 3327 sensörün bu kadar iyi olmadığını düşünüyordum. Zamanında giriş seviye denmişti sosyalde.

G102/203 ler peynir ekmek gibi giderken halen gideri var emektarın.
Bence biraz bütçe biriktirip M800 ultraya geçin, onun dışında M700 halen iş görür.

Geri
Yukarı