Delux M800 Ultra alınır mı?

Bütçe
1800
Merhaba arkadaşlar şu anda ürün elime ulaştı mouse içinden 4K dongle çıkmıyor maalesef. Mouse malzemsi gayet iyi. Şu anlık bir sorun gözükmüyor.
Artıları:
İçinden cam skatez ve Delux'un normal skatezi çıkıyor.
Grip tape çıkıyor ve mouse cantası çıkıyor.
Tekerlek tuşu sizce nasıl? Uzun süre kullanıma çabuk bozulacakmış gibi görünüyor. Tekerlek malzeme kalitesi size premium hissiyati veriyor mu?

Bu iki arkadaşların burayı taktığını düşünmüyorum açıkçası sadece destek için yazıp kayboluyorlar gibi duruyor @demon1 @metixve

M800 Ultra için güzel skatez ve grip tape satan yer var mıdır?

M800 Ultra geldi kutu açılımı yaptım ve inceleme konusu da açtım konu burada fakat bir sıkıntım var fare takılıyor kayıyor yani oyun oynarken ya da masaüstünde fare takılıyor ve taklıdığı için başka yöne kayıyor kaymak gibi akmıyor demek istediğim akıcı hissettirmiyor muhtemelen bu bende olan bir sorun neden kaynaklanıyordur bu sizce nasıl çözebilirim?

Bu sorun 2.4GHz de kablosuzda oluyor kabloyla sorun hissetmedim 5dk kullandım da.

Son düzenleme:
M800 Ultra için güzel skatez ve grip tape satan yer var mıdır?

M800 Ultra geldi kutu açılımı yaptım ve inceleme konusu da açtım konu burada fakat bir sıkıntım var fare takılıyor kayıyor yani oyun oynarken ya da masaüstünde fare takılıyor ve taklıdığı için başka yöne kayıyor kaymak gibi akmıyor demek istediğim akıcı hissettirmiyor muhtemelen bu bende olan bir sorun neden kaynaklanıyordur bu sizce nasıl çözebilirim?

Bu sorun 2.4GHz de kablosuzda oluyor kabloyla sorun hissetmedim 5dk kullandım da.

Aynı sorun hala devam ediyor mu?
Bir de sorun çok mu oluyor FPS oyunu falan oynarken illa kabloyla mı kullanmak gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı