İnceleme Delux M800 Ultra kablosuz fare incelemesi (paw3395)

Merhaba, bugün Amazon'dan ithal sipariş etmiş olduğum Delux M800 Ultra Wireless mouse elime ulaştı. Kendi çapımda bir kutu açılımı yaptım video aldım ve YouTube'a yükledim çünkü emin olmamakla birlikte YouTube'da bu modelin Türkçe bir tanıtımını görmedim. Videoda eksiklerim yanlışlarım ve heyecanım var 😂. O yüzden kusura bakmayın, yine de bir tanıtım inceleme videosu olması amacıyla çekip yayımlamak ve burada bu konuyu açmak istedim. Ürünü genel anlamda gerçekten beğendim ve parasına değdiğini düşünüyorum malzeme kalitesi olsun duruşu olsun sesi özellikleri falan beni bu fiyata göre bayağı cezbetti diyebiliriz. Uzun kullanımda yine deneyimlerimi yazarım ama şu anda oldukça iyi görünüyor 😊

işte ürünün teknik özellikleri:

Genel:

Ağrılık: 49+3 / 55+3 gram (kablo hariç)
Yaklaşık boyutlar: 124 mm (uzunluk) 64 mm (genişlik) 38 mm (yükseklik)
Bağlantı: Kablolu (Type-C) / kablosuz (2.4GHz, 1ms)
Nordic 52840 MCU
Microswitches Custom Huano Pink Dot 80 Milyon
Swicthler: Kailh GM 4.0 red Switch'ler. 60 milyon tılama ömürleri var.
Sensör: PixArt paw 3395. 650 IPS, 50G, 26000 DPI.
Batarya: 49士3g(300mAh) / 55土3g(600mAh)
Yoklama Hızı:125/250/500/1000(varsayılan)Hz
Arayüzü ile 2000/4000 Hz yoklama hızına yükseltilebilir.

Kablo:
Tipi: Örgü.
Kablo uzunluğu: 1, 6m.

Bağlantı:
Bağlantı yolu: Kablolu/2,4G/BT
Etkin bağlantı mesafesi:>5m

Pil ömrü:
300/600mAh şarj edilebilir lityum pil ile fare, 1000Hz yoklama oranının altında tek bir şarjla 60/70 saate kadar dayanabilir. Ve pil yaklaşık 1,5/3 saatte tamamen şarj edilebilir.

Şarj uyarısı:

Pil azaldığında pil gösterge ışığı, pili yeniden şarj etmenizi hatırlatmak için yanıp sönmeye başlar.

Kutu içeriği:

WhatsApp Görsel 2024-03-23 saat 14.46.12_fceaca7e.jpg

YouTube için çektiğim video:​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yararlandığım kaynaklar: DELUX M800 Ultra Wireless Gaming Mouse User Manual

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı