Elektronik Delux M800DB 500 TL

Bu fiyat civarına kablosuz mouse arayan varsa çok iyi fiyat. Fazla bilinmeyen ama kaliteli Mouse'lar üreten bir marka. Forumda da rastlamış olabilirsiniz. Bıraktığım link dışında en ucuz 730TL'ye satılıyor.
Büyük ihtimal 1 gün duracaktır bu fiyatta.

Eyvallah kanka alıyorum.

Switchleri pek iyi değil. Kailh olmasına bakmayın. Ucuz yollu bir switch modeli. Bunun dışında bir eksisi yok. Skatezleri ve sensörü iyi.
Switchleri Kailh gm4.0 50m tıklama ömrüne sahip, razer orochi v2, xm1 gibi mouselarda kullanılan bir switch. Kötü bir switch değil güzel bir switch. En iyisi değil tabi.

Switchleri Kailh gm4.0 50m tıklama ömrüne sahip, razer orochi v2, xm1 gibi mouselarda kullanılan bir switch. Kötü bir switch değil güzel bir switch. En iyisi değil tabi.
Yapı olarak bir sorunu yok zaten. Ağır olduğu için tıklama gecikmesi kötü.

M800DB ve HyperX Pulsefire Haste arasinda kaldım. Kablolu kablosuz olmasi benim icin sorun değil. Haste delikli olduğu için almak istemiyorum. M800DB hem bilindik bir marka degil ve kablosuz olduğu için gecikme kopma yasar mıyım bilmiyorum. Aşırı kararsız kaldım. Tuf M3 mouseum bozuldu alternatif arıyorum. Önerilere açığım.

Mouse donanımları hakkında pek bilgim yok fakat bu ürünü 500'e almıştım ve düşüyor hala ara sıra:

Ürünün donanımı hakkımda bil bilgim yok dediğim gibi fakat aşırı memnunum o yüzden paylaşmak istedim.

Mouse donanımları hakkında pek bilgim yok fakat bu ürünü 500'e almıştım ve düşüyor hala ara sıra:

Ürünün donanımı hakkımda bil bilgim yok dediğim gibi fakat aşırı memnunum o yüzden paylaşmak istedim.
Deneyimlerinizi aktarır mısınız? Bende bu mouseyi almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı