Elektronik Delux M820DC 507 TL

Mouse tahmini teslim tarihindne 1 hafta erken geldi. Sabah elime ulaştı. Yazılım linkini aşağıya bıraktım. Yazılımıda gayet iyi. Her şeyi yapabiliyorsunuz. Mouse ise elime iyi geldi. Öyle bir küçüklükte söz konusu değil. İyi ki almışım. 507 TL'ye geldi. Bu zamanda bu kadar özellikli fareyide bu fiyata alamıyoruz ne yazık ki.

DELUX | GAMING DEVICE | ERGONOMIC MOUSE AND KEYBOARD | OFFICE DEVICE - mouse URL.

DELUX | GAMING DEVICE | ERGONOMIC MOUSE AND KEYBOARD | OFFICE DEVICE - driver URL.

Hayırlı olsun, yapısı Orochi v2'den daha sağlam diyenler var. Bu arada kutudan dongle çıkmıyor doğru mudur?

Pek sanmıyorum. Belki Shell kısmında sallanma olayı yoktur, Orochi'de az da olsa minimal bir sallanma var çünkü. Gelince birinci elden belirtirim Orochi v2'ye göre artılarını eksilerini.

Ben ağırlık azaltma yapacağım, yüksek ihtimalle benim faremde fazlasıyla sallanma olacaktır. <69 gram altı kullanmanın verdiği keyfe değer.

Hayırlı olsun, yapısı Orochi v2'den daha sağlam diyenler var. Bu arada kutudan dongle çıkmıyor doğru mudur?
Teşekkürler.Orochi yi denemedim birşey diyemem.Ama bu mouse bana bayaa sağlam geldi.Dongle çıkmadı hocam.Yazılımıda sorunsuz.Kablosuda yumuşak kablo.Paracord kablo deniyor sanırım.Yalnız skatezleri çok iyi değil.Uyguna uyan bir skatez bulursam onu değiştiririm sanırım

Teşekkürler. Orochi'yi denemedim bir şey diyemem. Ama bu mouse bana bayağı sağlam geldi. Dongle çıkmadı hocam. Yazılımıda sorunsuz. Kablosuda yumuşak kablo. Paracord kablo deniyor sanırım.

Firmaların geneli maliyet düşsün diye tam paracord kablo yapmıyor, bu yüzden paracord type kablo diyoruz. Sağlamlığı iyi hoş da gramaja çok etki etmiş, yapı sağlam olsun diye gramajından kısmayı unutmuşlar.
Bu arada üst kabuğu çıkartıp yakın fotoğraf atabilir misiniz? İç plastiğin kalınlığını merak ettim doğrusu.

Firmaların geneli maliyet düşsün diye tam paracord kablo yapmıyor, bu yüzden paracord type kablo diyoruz. Sağlamlığı iyi hoş da gramaja çok etki etmiş, yapı sağlam olsun diye gramajından kısmayı unutmuşlar.
Bu arada üst kabuğu çıkartıp yakın fotoğraf atabilir misiniz? İç plastiğin kalınlığını merak ettim doğrusu.
Bu sekilde.ama nasil acilir bilemedim.vida goremedim.belki skatezlerin altindadir.
vida yerlerini bulunca bizlede paylaşırsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230523_010409.jpg
    IMG_20230523_010409.jpg
    182,5 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Dongle çıkmadı hocam.

Hocam bende dongle var (USB küçük bir şey )

Ben ağırlık azaltma yapacağım, yüksek ihtimalle benim faremde fazlasıyla sallanma olacaktır.

Detaylı fotoğraflar ile yaparsanız belki bende yaparım ürün iyidir şarj konusunda çok hızlı 5dk civarında 0'dan 50'ye çıktı.

Hocam bende dongle var (USB küçük bir şey )

Detaylı fotoğraflar ile yaparsanız belki bende yaparım ürün iyidir şarj konusunda çok hızlı 5dk civarında 0'dan 50'ye çıktı.

2.4GHz receiver (alıcı) olan zaten çıkıyor. Burada çıkmayan şey extension adapter (alıcıyı taktığımız uzatma aparatı).
Belki bu alanda ilk defa video kaydı ile inceleme ve modlama yapabilirim. Türkiye'de fare modlayan daha görmedim çünkü.

@Pxn ürün sizin elinize ulaştıysa skatezlerin altında naylon vb. var mıydı? Reddit'de biri bahsetmiş ama benimkinde yok sanki.

Yok hocam daha gelmedi, ürün sıfır olmayabilir. Skatezlerin altında sıfır olduğuna dair poşet takıyorlar. Eğer yoksa Amazon ile iletişime geçin isterseniz.

Bir de ilk part ile gelenlerde tam PTFE diye değil teflon diye belirtilmiş. Size gelen yeni versiyon PTFE ise altlarindan bant çıkmama durumu olabilir. Benim ürün geldiği zaman detaylı bir inceleme yapacağım, az çok ürünün kullanılıp kullanılmadığıni anlayabilirim.
Benim aldığım beyaz ürün son anda stoka geldi, yüksek ihtimal ile dijital iade sonucu stoka girdi. Umarım sıfır ürün gelir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı