Deluxe 5A RTX3060 Ti vs H510 5A 3060 Ti

Neden?
@kino Hocam yardımcı olabilme şansınız var mı?

Arada pek fark göremedim diyebilirim. Yalnız PRO-VDH modelinde VRM soğutucuları ideal konulmuş durumda düz M-PRO olsa alma derdim kasa istediği kadar NZXT olsun güç kaynağı büyük ihtimalle white falandır o da pek iyi kalite sayılmaz. İlk sistem daha iyi görünüyor bu halde.

NZXT kasalara kötü denmesinin sebebi genellikle mesh yapıda olmamaları. Ama mühendislik ve malzeme yapısı sayesinde parçaları yine serin çalıştırabiliyorlar.

Sadece kasa farkı değil, PSU farkı da var. Aigo yerine Cooler Master MWE V2 PSU kullanılmalı.

Hocam şimdi fark ettim PSU da V2 yazmiyor sorun olur mu?

Hocam şimdi fark ettim PSU da V2 yazmiyor sorun olur mu?

Bildiğim kadarı ile Cooler Master V2 olmayan sürümlerde birkaç sıkıntı vardı, tam hatırlayamadım şimdi bakarım. V2 modeller bu sıkıntıların önüne geçmek için yenilenmiş sürüm olarak çıktı.

Bildiğim kadarı ile Cooler Master V2 olmayan sürümlerde birkaç sıkıntı vardı, tam hatırlayamadım şimdi bakarım. V2 modeller bu sıkıntıların önüne geçmek için yenilenmiş sürüm olarak çıktı.

Hocam Deluxe5a 3060 Ti sistemin kasaları ve güç kaynağına seçenek gelmis bir bakar mısınız hangisini önerirsiniz?

Hocam Deluxe5a 3060 Ti sistemin kasaları ve güç kaynağına seçenek gelmis bir bakar mısınız hangisini önerirsiniz?

Tek seçenek var diye gösteriyor. Link atabilir misiniz belki ben yanlış sisteme bakmış olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı