Sürprizbozan Demon Slayer 2. sezondan sonra bölüm kalıyor mu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AsilThing

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben demon Slayer'in ilk sezonunu bitirdim, sonra da 2. sezonunu da bitirdim. Ve birisi mangaya başlamamı önerdi. 2. sezondan sonra bir bölüm kalıyor mu? Kaldıysa bunu nereden izleyebilirim? Ya da başka bölüm yoksa mangaya nereden başlayayım? Ve hangi siteden mangayı okuyayım/satın alayım? Yardımcı olursanız çok sevinirim!

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ben demon Slayer'in ilk sezonunu bitirdim, sonra da 2. sezonunu da bitirdim. Ve birisi mangaya başlamamı önerdi. 2. sezondan sonra bir bölüm kalıyor mu? Kaldıysa bunu nereden izleyebilirim? Ya da başka bölüm yoksa mangaya nereden başlayayım? Ve hangi siteden mangayı okuyayım/satın alayım? Yardımcı olursanız çok sevinirim!

Hocam geç cevap oluyor biraz ama 2.sezondan kastınız trenden sonraki sezon ise(izlemediyseniz spoiler olacak yapacak bir şey yok) upper moon 6 ile savaşıyorlar 2.sezonda. İzlemeniz gereken bir şey kalmıyor satın alacaksanız gereklişeylerden alabilirsiniz okuyacaksanız mangashipi öneririm.

Geri
Yukarı