Demon Slayer nereden izlenir?

Türkanime den izleyebilirsin , demon slayer animesini sever isen mangasına bakabilirsin mangasında şuanda 72.ch deyim ve acayip iyi gidiyor. Animesi ise yeni başlayan bi anime fanı için beyaz inci. Ama animeye başlıyacak isen en azından basic bir shounen ile başlamanı tavsiye ederim. Birçok kişi naruto veya death note ile başlar benim sana tavsiyem ise Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) çok iyidir 2022 de yeni sezonu gelicek. Animesini oku sonra 114.ch den okumaya başlarsın sarar.

Türkanimeden izleyebilirsin, demon slayer animesini sever isen mangasına bakabilirsin mangasında şu anda 72.ch deyim ve acayip iyi gidiyor. Animesi ise yeni başlayan bir anime fanı için beyaz inci. Ama animeye başlayacak isen en azından Basic bir shounen ile başlamanı tavsiye ederim. Birçok kişi Naruto veya death Note ile başlar benim sana tavsiyem ise shingeki no kyojin (attack on titan) çok iyidir 2022 de yeni sezonu gelecek. Animesini oku sonra 114.chden okumaya başlarsın sarar.

Yeniyim izlemek istediklerim arasında attack on titan, my Hero academia, akame ga kill, DotA ve demon slayer var.

Demon Slayer nereden izlenir? Netflix mi? Eğer yoksa nereden izleyebilirim?
Birde 23 Nisan da Mugen Train diye bir film gelicek mangasında o bölümler çok hoşuma gitmedi ama izlenir gine de LiSA - Homura acayip hype veren bir şarkıydı trailer da ve Tanjironun "Tatakai" demesi çok tüyler ürpertici.

Türkanimeden izleyebilirsin, demon slayer animesini sever isen mangasına bakabilirsin mangasında şu anda 72.ch deyim ve acayip iyi gidiyor. Animesi ise yeni başlayan bir anime fanı için beyaz inci. Ama animeye başlayacak isen en azından Basic bir shounen ile başlamanı tavsiye ederim. Birçok kişi Naruto veya death Note ile başlar benim sana tavsiyem ise shingeki no kyojin (attack on titan) çok iyidir 2022 de yeni sezonu gelecek. Animesini oku sonra 114.chden okumaya başlarsın sarar.

O zaman attack on titan ile başlıyorum sizce anime ile mi başlayayım manga ile mi?
Türkanime izleyebilirsin. Netflix varsa ordan izle.
Netflix var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı