Demon Souls PS5 versiyonu için yardım edecek arkadaş

Hocam çok basit aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Emin Çıtak bu oyunların sefiridir. Eğer yapamazsanız kanalında DC linki var, oraya katılarak yardım talep edebilirsiniz, mutlaka gelen olur.

Hocam çok basit aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Emin Çıtak bu oyunların sefiridir. Eğer yapamazsanız kanalında DC linki var, oraya katılarak yardım talep edebilirsiniz, mutlaka gelen olur.
@Emin Çıtak hocam olmasa zaten oyunu satardım muhtemelen, videolarına denk geldiğimde adam gibi oynamaya başladım ama bu boss bir türlü ölmüyor.
Hocam çok basit aslında.

DC linkini nereden bulabilirim? Kimse gelmeyecek gibi

@Emin Çıtak hocam olmasa zaten oyunu satardım muhtemelen, videolarına denk geldiğimde adam gibi oynamaya başladım ama bu boss bir türlü ölmüyor.

DC linkini nereden bulabilirim? Kimse gelmeyecek gibi
Burada Discord linki bırakmak yasak sanırım.

Şu videoda ayrıntılar kısmında davet linki var.

Geri
Yukarı