Deneme Fulledim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu yaptıysa zaten kendini kandırır. Bana bir faydası ya da zararı zaten olmaz. Kimse de bunu yaptığı için madalya takmayacak.
Tamam kardeşim daha fazla cevap vermeyeyim sana. Sen egoist insanları övmeye devam et. Daha deneme zor mu kolay mı bilmiyorsun neyse. Bu ülkeye ahlaklı adam lazım ucube değil.

Dostum madalyanı evine mi kargolayım yoksa elden mi teslim alırsın?
Eve.
Sana yazmadım ama o yolda ilerliyorsun. Zaten 498 puan aldım bir denemede, LGS'de matematigi fulledim. Ama ego kasmaya ihtiyaç duymadım dostum. Rakiplerimin psikolojisini bozayım hava atayım bunlar hoş mu? Denemeni yap geç kardeşim ne tatmin ediyorsun kendini ya? Al LGS var 3-4 güne. LGS'ye girsin sonucu yazsın. Ki o bile çok doğru değil bana göre.
Dostum. Ben çok egolu biriyim. Kasman normal yani. Görmek istemiyor isen beni "Göz ardı te."

Bana bu tarz insanlar ucube geliyor. Ceza almam herhalde düşünce paylaşıyorum. Tek vasfı oturup denemeden yüksek alıp hava atmak. Bende yüksek aldım hava atmadım hayata devam ettim ya. Dış dünyayı bilmiyor böyleleri.

Herkesin inişi çıkışlı bir süreci oldu. Ayrıca son viraj yayınları zorun yanından geçemez. Her yere kazık yazıp fulledim diyorsa orta dereceli sınavlardaki denemelerini niye paylaşmamış da sınava 3 gün kala gelip burada şöyleyim böyleyim deme gereksinimi duymuş merak ettim.

Eve.

Dostum. Ben çok egolu biriyim. Kasman normal yani. Görmek istemiyor isen beni "Göz ardı te."
Biliyoruz hepimiz zaten. Şahsi düşüncem senden bir şey olmaz. Kolay denemede full çekmeye devam et dostum. YKS sonucunuda iple bekliyorum! Keşke ailen sana eğitim verseymiş. Hayatta her şeyin ders olmadığını bazı şeylerin ahlak olduğunu ogretememisler. Yazık. Neyse.

Herkesin inişi çıkışlı bir süreci oldu. Ayrıca son viraj yayınları zorun yanından geçemez. Her yere kazık yazıp fulledim diyorsa orta dereceli sınavlardaki denemelerini niye paylaşmamış da sınava 3 gün kala gelip burada şöyleyim böyleyim deme gereksinimi duymuş merak ettim.
Tamamdır. Tüm denemeleri paylaşıyorum profilimde. Zor kolay fark etmeksizin. Gir bak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı