Deneme Fulledim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
LGS'yi önemsiz bulmak mantıksız. İyi bir lise ilgili yönetim,iyi öğretmenler,iyi ortam,bol deneme gibi şeyleri kapsayacagi için önemli.
Bu arkadaş LGS'de heyecan yaptım kötü yaptım diye konu açarsa acımadan gülerim direkt. Ben egoistim deyip hava atıp gezmenin cezasını çekersin umarım.

Dediginiz gibi bir sınav kötü geçince hayatın mi bitiyor iyi geçince süper üstün falan mı oluyosun boburlenmeye gerek yok bu kadar.

LGS'yi önemsiz bulmak mantıksız. İyi bir lise ilgili yönetim,iyi öğretmenler,iyi ortam,bol deneme gibi şeyleri kapsayacagi için önemli.
Bu arkadaş LGS'de heyecan yaptım kötü yaptım diye konu açarsa acımadan gülerim direkt. Ben egoistim deyip hava atıp gezmenin cezasını çekersin umarım.
Tam anlatmak istediğim bu ama iyi puan alınca garanti iyi liseye gideceksin diye bir garanti yok işte öyle bir sorun var.

Dediginiz gibi bir sınav kötü geçince hayatın mi bitiyor iyi geçince süper üstün falan mı oluyosun boburlenmeye gerek yok bu kadar.

Tam anlatmak istediğim bu ama iyi puan alınca garanti iyi liseye gideceksin diye bir garanti yok işte öyle bir sorun var.
Yani orası öyle ama gidersin ya. Böyle insanları takmamak lazım havalı sanıyor kendini. Al birkaç gün sonra LGS var girsin bakalım. Önce adam olmak lazım.

Egolu takilmasa haklısınız da illaki biri der başarili olamazsa bana kalırsa zaten buraya atarak başarısız olması durumunda kabul ediyor kötü elestiri almayı.
Bu konu da bir şey diyemem.Elbet bunu diyende olacaktır.Başarılı olursa dediğini yaptı diyen de olacaktır.Hatta belki bana başarısız demesinler diye eksik kaldığı şeyleri şuan bile düzeltmeye çalışacaktır.Umarım dediklerini yapar ve mutlu olur.

Yani orası öyle ama gidersin ya. Böyle insanları takmamak lazım havalı sanıyor kendini. Al birkaç gün sonra LGS var girsin bakalım. Önce adam olmak lazım.
1.2 yaptım hocam okulda sigara vardı alkol içen vardı hocalar kötüydü baya doğru düzgün ders anlatmiyorlardi mesela idare desen serbest kıyafet dışı umrunda değil bizim sınıftan pandemi sonrası ilk sene 12 kişi ayrildi mesela.

1.2 yaptım hocam okulda sigara vardı alkol içen vardı hocalar kötüydü baya doğru düzgün ders anlatmiyorlardi mesela idare desen serbest kıyafet dışı umrunda değil bizim sınıftan pandemi sonrası ilk sene 12 kişi ayrildi mesela.
Değişir. 1.08 yaptım. Okulda sigara içen elbette olacak. İdareden memnunum. Öğretmenlerden ise biri hariç memnunum.
Bu arkadaş LGS'de napacak merak ettim.

Helal olsun. Ben 2022 LGS'de 430 yapmıştım. Bu sene girseydim 470 falan alırdım. Çünkü bu sene basit diyorlar.

Basit yapamazlar yapsa bile taban puanlar uçar kolay yapıp seçici olsa belki de zorlarlar büyük ihtimal.

1.2 yaptım hocam okulda sigara vardı alkol içen vardı hocalar kötüydü bayağı doğru düzgün ders anlatmiyorlardi mesela idare desen serbest kıyafet dışı umurunda değil bizim sınıftan pandemi sonrası ilk sene 12 kişi ayrildi mesela.

Hocalara lafım yok ama artık en iyi liseler bile az da olsa çakal dolu evimin yanında 3 fen lisesi var 3'üde neredeyse çakallarla dolu.

Değişir. 1.08 yaptım. Okulda sigara içen elbette olacak. İdareden memnunum. Öğretmenlerden ise biri hariç memnunum.
Bu arkadaş LGS'de napacak merak ettim.
1 tane 2 taneden bahsetmiyorum ki baya vardı tuvalete girdiğinde kokudan gecilmiyodu hatta bir kere sınıfta icmislerdi o kadar yani değişir tabi ama mesela 2. Fenden de memnun kalmadı giden arkadaşlarım. İdarecilerin çoğu belli partilere mensup olduğu için kapali kutu gibi oluyor okullarin çoğu değişir yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı