Deneme sınavı öncesi kahve içmek günü kurtarır mı?

monthean

Hectopat
Yarın TYT deneme sınavım var gerçekten kendimi göstermem gerekiyor fakat bugün de bir sebepten ötürü geç yatmak durumundayım. Uykusuz kalmam durumunda deneme sınavından önce 3'ü 1 arada gömersem kendime gelir miyim? Herhangi bir uykusuzluk veya konsantrasyon kaybı vs. yaşar mıyım? Teşekkürler.

3'ü 1 arada tatmin eder vaziyette uyku açar mı peki hocam Türk kahvesi mi önerirsiniz onun yerine?
Hocam Türkçe çözerken kahvenin kurtaracağını düşünmüyorum. En azından bende kurtarmıyor. Matematikte fende falan sıkıntı olmaz da paragraf soruları sıkıntı.

Yarın TYT deneme sınavım var gerçekten kendimi göstermem gerekiyor fakat bugün de bir sebepten ötürü geç yatmak durumundayım. Uykusuz kalmam durumunda deneme sınavından önce 3'ü 1 arada gömersem kendime gelir miyim? Herhangi bir uykusuzluk veya konsantrasyon kaybı vs. yaşar mıyım? Teşekkürler.

Günü 3 1 arada kurtarmaz niye herkes böyle düşünüyor ki bazılarının psikolojik olarak unutmadığını düşünüyor ama
Gerçekten dincilik kazandıran kahve filtre kahvedir.

Bende bugün girdim sadece müzik dinledim ve berbat geçti sınav hiç çalışmadım zaten o yüzden kahve iç kafanı sınava ver (6.sınıfım dalga geçmeyin lütfen).

Bence deneyimleyerek öğrenmelisiniz ne de olsa bir deneme ve sınav maratonu içinde daha çok denemeye gireceksiniz bu denemede başka, başka bir denemede başka bir yöntem deneyin bu şekilde kendinize en uygun yolu bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı