Deneme sürenizi 30 güne çıkartın!

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Apple ile dün görüştüm 22 Eylül'den beri telefonu beklediğimi 20 güne yaklaştığımızı biraz hızlı olmalarını rica ettim.
Ek olarak Apple endişeli olduğumu telefonla ilgili şikayetlerde arka camının kolayca kırılabildiğini ve ısınma sorunundan endişelendiğimi söyledim.
Alacaksın bey bana endişemin olmayacağını bana özel 15 gün olan deneme süresini 30 güne çıkarttığını ve böylece telefonda bir sorun gördüğünde 15 günlük değişim hakkının 30 güne çıkartarak içimi biraz rahatlattı.
Siz de benim gibi 15 Pro Max veya 15 bekliyorsanız deneme sürenizi 15 günden 30 güne çıkartabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple ile dün görüştüm 22 Eylül'den beri telefonu beklediğimi 20 güne yaklaştığımızı biraz hızlı olmalarını rica ettim.
Ek olarak Apple endişeli olduğumu telefonla ilgili şikayetlerde arka camının kolayca kırılabildiğini ve ısınma sorunundan endişelendiğimi söyledim.
Alacaksın bey bana endişemin olmayacağını bana özel 15 gün olan deneme süresini 30 güne çıkarttığını ve böylece telefonda bir sorun gördüğünde 15 günlük değişim hakkının 30 güne çıkartarak içimi biraz rahatlattı.
Siz de benim gibi 15 Pro Max veya 15 bekliyorsanız deneme sürenizi 15 günden 30 güne çıkartabilirsiniz.

Siz geçen gün Apple'den özür bekleyen arkadaş değil misiniz?

Güzel haber hayırlı olsun. Hala ulaşmadı mı telefonunuz?

Bana da oyle dediler. 30 gune cikarttik dediler. Sizin yazinizi gordukten sonra bide Apple Store'dan iade kosullarina bakayim dedim. Suan Apple Store uygulamasinda Check return eligibility tikladigimda, 15 gun iade hakkim olduguna dair tarih belirtmisler. Bence 30 gune falan cikarttiklari yok. Yalan soyluyorlar. Bence sizde inanmayin ;)

Geri
Yukarı