Denemelerde sayısalda ilk önce hangi dersten başlanılmalı?

XLostR

Centipat
Daha fazla  
Denemelerde sayısalda ilk önce hangi dersten başlanılmalı? LGS hazırlık sınıfıyım. Denemelerde hep ilk önce fenden başladım matematik 9-15 netler arasında geziyor böyle olunca. Sizce nasıl yapmalıyım? Abilerim ablalarım biraz taktik verin.

Denemelerde sayısalda ilk önce hangi dersten başlanılmalı? LGS hazırlık sınıfıyım. Denemelerde hep ilk önce fenden başladım matematik 9-15 netler arasında geziyor böyle olunca. Sizce nasıl yapmalıyım? Abilerim ablalarım biraz taktik verin.

Ben matematikden başlıyordum. Sıralama mat fen edebiyat sosyal şeklindeydi.

LGS sayısalda direkt fen+ mat yok mu zaten? Zamanı kendin olceceksin, ben matematikten başlıyordum ama onu senin ölçmen gerek. İster feni önden halledip matematiğe daha fazla zaman ayır istersen matematiği hallet önce. Sen bilirsin. Tüm zamanı matematiğe ayırıp fene bakmamazlık yapma.

LGS sayısalda direkt fen+ mat yok mu zaten? Zamanı kendin olceceksin, ben matematikten başlıyordum ama onu senin ölçmen gerek. İster feni önden halledip matematiğe daha fazla zaman ayır istersen matematiği hallet önce. Sen bilirsin. Tüm zamanı matematiğe ayırıp fene bakmamazlık yapma.

Fenden başlıyorum hızlı hızlı çözüyorum en kötü 4 y çıktı ama sonra matematiğe çok bakamıyorum. 10 mat çözüp fene geçme kanaatindeyim.

Hocam eğer feni daha hızlı ve daha iyi çözüyorsanız fenden başlayabilirsiniz.

Hocam LGS için sormuş arkadaş.

LGS için cevapladım zaten. Mat fen ve Türkçeyi çıkarınca geriye sosyal alanına girenler kalıyor.( şu an fark ettim Türkçe yerine edebiyat yazmışım.)

Geri
Yukarı