Denetim Masası HDD'yi görmüyor

birinsan23

Decapat
Daha fazla  
Denetim Masası sadece Windows'un kurulu olduğu SSD'yi görüyor HDD'deki uygulamaları görmüyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de öyleymiş hiç fark etmemişim. Şimdi bakınca anladım.

İlk Monster bilgisayarda takılı olan ilk SSD'de böyle bir sorun yoktu. Sonra Monster değişimden yeni bilgisayar ve yeni SSD verdi ve içine aynı HDD'yi taktı. Şu an HDD'deki uygulamalar Denetim Masası'nda görünmüyor. Sadece yeni bilgisayara taktıktan sonra yüklediğim iki uygulama görünüyor.

Sende de benzer durum varsa belki bundandır.

Programlar ve özellikler kısmından bahsediyorum dostlar.

Bende de öyleymiş hiç fark etmemişim. Şimdi bakınca anladım.

İlk Monster bilgisayarda takılı olan ilk SSD'de böyle bir sorun yoktu. Sonra Monster değişimden yeni bilgisayar ve yeni SSD verdi ve içine aynı HDD'yi taktı. Şu an HDD'deki uygulamalar Denetim Masası'nda görünmüyor. Sadece yeni bilgisayara taktıktan sonra yüklediğim iki uygulama görünüyor.

Sende de benzer durum varsa belki bundandır.

Yani eskiden yüklü olan uygulamalar gözükmüyor yeni indirdiklerimiz gözüküyor öyle mi?

Programları SSD kullanırken mi kurdunuz?

Hayır, bilgisayar yeni elime ulaştı Windows'u HDD'den , yeni aldığımız SSD'ye taşımışlar programların çoğu HDD de ama Windows SSD de ve sadece SSD'deki uygulamalar gözüküyor programlar ve özellikler kısmında.

Yani eskiden yüklü olan uygulamalar gözükmüyor yeni indirdiklerimiz gözüküyor öyle mi?

Hayır, bilgisayar yeni elime ulaştı Windows'u HDD'den , yeni aldığımız SSD'ye taşımışlar programların çoğu HDD de ama Windows SSD de ve sadece SSD'deki uygulamalar gözüküyor programlar ve özellikler kısmında.

Aynen öyle. Tam da dediğin gibi bende de. :D Eskiden HDD'ye kurulu olanlar yok ama yeni indirdiklerim var. Ben bunun sorun olduğunu düşünmemiştim muhtemelen silip yeniden kurunca düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı