Çözüldü Denetim Masası'nda bulunan Visual C++ sürümleri kaldırılırsa ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bilgisayarımda Insurgency adlı bir oyun vardı lakin anlamadığım şekilde BattlEye hatası alıyorum ve sorunun DirectX kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bunları silsem ne olur?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-18 211426.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-18 211426.png
    73,8 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarımda Insurgency adlı bir oyun vardı lakin anlamadığım şekilde BattlEye hatası alıyorum ve sorunun DirectX kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bunları silsem ne olur?

Bunlar birçok oyunun ve programın ihtiyaç duyduğu kütüphaneler. Silerseniz sıkıntı yaşarsınız. Ayrıca bunların DirectX ile bir alakası yok sanırım.
Güvenlik Duvarı izinlerini vermemiş olabilirsiniz. DirectX ile bir alakası olduğunu sanmıyorum.

Bunlar birçok oyunun ve programın ihtiyaç duyduğu kütüphaneler. Silerseniz sıkıntı yaşarsınız. Ayrıca bunların DirectX ile bir alakası yok sanırım.

Çözüm

Microsoft Visual C++ oyunlarınızın çalışması için gerekli programlar silmeyiniz.

• BattlEye hatası genelde DirectX ile değil, BattlEye'ın veya Windows'un güncel olmamasından kaynaklı. Eski sürümlerde BattlEye mavi ekrana bile sebep oluyordu.
  • Bunlar DirectX değil, Visual C++ kütüphaneleri. C++ ile kodlanmış uygulama ve oyunların çalışması için gerekliler. Silerseniz çoğu oyun ve uygulama çalışmaz.

Geri
Yukarı