Deneyap Eğitim Atölyesine Katılma

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Uygulama sınavım yarın, ilk sınavı 74,68 puanla tamamlamıştım, ikinci sınava yani uygulama sınavına girecekmişim sonrasında. Benim sorularım şunlar;

İkinci sınavın barajı kaç puan? Yani ikinci sınavı da geçeceğim ama geçebilmem için hangi koşulları sağlamam lazım?

Twitter'da ortaokul uygulama sınavlarından bazı resimler paylaşılmış. Sürprizbozan'da bırakıyorum bazı resimleri. Ben Lise seviyesindeki sınava gireceğim, konumuz Ortaokul ile aynı ama bizden istenen proje aynı mı? Resimlere baktığım kadarıyla kolay gözüküyor, malzemeler hakkında da az çok bilgi edinilebilir ama beklentimi böyle ayarlayıp sınav günü sürprizle karşılaşmak istemiyorum. Bu paragraftaki asıl sorum, koyu işaretlediğim kısım.

1644679563128.png

1644679573478.png

1644679595247.png

1644679610270.png

1644679618397.png

1644679625603.png

1644679641738.png

1644679683411.png

Üçüncü sorum ise, ben şimdi uygulama sınavını da kazandım diyelim amma velakin ilk sınavdan hala kurtulamayacağım, 70% ilk sınavın puanından 30%'da ikinci sınavınkinden alınıp toplanacakmış. İlk sınav puanım yeterli gelmeyip toplam değerlendirmeden kalma ihtimalim var mı?

Son sorum ise, kazanmam durumunda eğitimim ne zaman başlayacak, ne kadar sürecek ve ne öğretilecek?

@SideWinder siz bu projede geliştiricilerden biriydiniz yanlış hatırlamıyorsam, müsaitseniz eğer beni aydınlatabilir misiniz? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Başarılar sınavda, umarım dilediğin gibi geçer.
Teşekkür ederim, projemin taban alanı küçük olduğu için dayanıklılık konusunda sıkıntı çıkardı, sağlamlığı gayet iyiydi oysaki. Ama kendimi iyi ifade ettiğimi düşünüyorum zira çoğu kişiye baktığımda mıymıy, düzgün konuşmayı bile bilmeyen insanlardı :D
Asıl amaç zaten elektrik üretmekti ve elektriği üretebildim pervanesi bile dönmeyen projelerin yanında.

Nasip kısmet işi artık, ilk sınavı da baz alarak sonuç, ayın sonunda belli olacakmış. Kazanırsam gelecekteki mesleğim için de faydalı olacağını düşünüyorum.

Teşekkür ederim, projemin taban alanı küçük olduğu için dayanıklılık konusunda sıkıntı çıkardı, sağlamlığı gayet iyiydi oysaki. Ama kendimi iyi ifade ettiğimi düşünüyorum zira çoğu kişiye baktığımda mıymıy, düzgün konuşmayı bile bilmeyen insanlardı :D
Asıl amaç zaten elektrik üretmekti ve elektriği üretebildim pervanesi bile dönmeyen projelerin yanında.

Nasip kısmet işi artık, ilk sınavı da baz alarak sonuç, ayın sonunda belli olacakmış. Kazanırsam gelecekteki mesleğim için de faydalı olacağını düşünüyorum.
Son durum nedir hocam?

Ben de uygulama sınavına girdim dün. Uygulama sınavını çok ciddiye alıyorlar mı, kriterler neler bilginiz var mı?
%70 test sınavının sonucu, %30 uygulama sınavının sonucunu baz alıyorlar diye kalmış aklımda. Test sınavında puanınız fena değilse ve uygulamada az çok ifade etmişseniz kendinizi, atölyeyi kazanırsınız rahat olun.

%70 test sınavının sonucu, %30 uygulama sınavının sonucunu baz alıyorlar diye kalmış aklımda. Test sınavında puanınız fena değilse ve uygulamada az çok ifade etmişseniz kendinizi, atölyeyi kazanırsınız rahat olun.
Test sınav puanım 50 :D. Tam sınırdayım galiba, uygulamada parkuru tamamlayabildim, ama çok epik bir şey çıkmadı ortaya. Artık kazanırmıyım bilmiyorum, son bir şey sormak istiyorum; Bu uygulama sınavının sonucu ne zaman belli olur?

Geri
Yukarı