Deneyap Türkiye Detayları

Arkadaşlar sonunda şehrime Deneyap Atölyesi geldi ama ben bu atölye ile ilgili yalnızca üstten bilgim var. Bu kursa giden var mı? Giden varsa soruları mı cevaplayabilir mi?
1.) Deneyap sınavının zorluğu ne kadar olur?
2.) Burada bize verilecek eğitim kaç saat veya hafta sürer?
3.) Çok güçlü bir bilgisayarım yok, biz atölyedeki bilgisayarları mı kullanacağız?
4.) Bu kurs için belli bir miktar para ödeyecek miyiz?
5.) Kurs sonucunda elimizde belge falan olur mu, olursa bana ne gibi katkıları olur?
Merhaba bende deneyap atölyelerinde eğitim alıyorum sormak istediğiniz birşey olursa bekliyorum.

Merhaba bende deneyap atölyelerinde eğitim alıyorum sormak istediğiniz birşey olursa bekliyorum.
Atölye eğitimlerinin saatleri belli mi? Biz seçeceksek ne zaman seçeriz? Eğitimler ne zaman başlar?

Atölye eğitimlerinin saatleri belli mi? Biz seçeceksek ne zaman seçeriz? Eğitimler ne zaman başlar?
Cumartesi 13.30'da ders başlıyor lakin sadece bu saatlerde,değil hafta sonu cumartesi pazar olmak üzere sabah ve öğle grupları var.
Eğitimler hemen başlar büyük ihtimalle ilk olarak tasarım eğitimi ile başlarsınız.

Tasarım eğitimi tam olarak ne oluyor? Ayrıca "hemen başlar"dan kastınız nedir, sizinki sınav sonucu açıklandıktan ne kadar süre sonra başlamıştı?

Tasarım eğitimi tam olarak ne oluyor? Ayrıca "hemen başlar"dan kastınız nedir, sizinki sınav sonucu açıklandıktan ne kadar süre sonra başlamıştı?
Benim sınav durumum bı tık karışık tam pandemi'nin başlama dönemi olduğu için sınavlar geç yapıldı eğitime geç başladık lakin sizde böyle bir durum olmaz tasarım dersinde ise size genel anlamda 3D çizim yapmayı öğretiyorlar ve yaptıklarınızı 3D yazıcı ile basabiliyorsunuz.

Cumartesi 13.30'da ders başlıyor lakin sadece bu saatlerde,değil hafta sonu cumartesi pazar olmak üzere sabah ve öğle grupları var.
Eğitimler hemen başlar büyük ihtimalle ilk olarak tasarım eğitimi ile başlarsınız.
Cevap için teşekkürler.

Merhabalar bende yeni yapılan deneyap sınavını kazananlardan biriyim size bir sorum olacaktı acaba bu kursun tatili var mı merak ettim :D
Yazın tatili olması lazım aslında.

Geri
Yukarı