Denizbank ile Steam üzerinden oyun alınamıyor

Whitess.

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Denizbank kartımla Steam üzerinden satın alım yapacağım ancak "Ödeme işleminiz tamamlanamadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi..." hatasını almam üzerine Müşteri Hizmetlerini aradım başta bana şifremi değiştirmemi söylediler değiştirdim ancak satın alma işlemim tekrardan gerçekleşmedi. Bunun üzerine kendilerini arayıp durumu bildirdim, internet alışverişine kartımı açtılar ve bu sefer satın alımın gerçekleşeceğini söylediler ancak gel gör ki satın alma işlemi tekrardan gerçekleşmedi. Bunun üzerine maalesef ki bankayı tekrar aradım ve durumu söyledim, bu sefer detaylıca anlattım derdimi, bana "satın alma işlemini birkaç sefer üst üste denediğim ve gerçekleştiremediğim" için karta bloke konduğunu işlemi gerçekleştirenin ben olduğumu sisteme bildirdiklerini ve birkaç saate SMS yoluyla bilgilendirme yapacaklarından bahsettiler. SMS'te bana üç gün içinde dönüleceğinden bahsedilmiş ve işlemin 14 güne uzayabileceği de eklenmiş. Şimdi ben ne yapacağım BoaCompra, an itibariyle Steam'de aktif değil ve şu 2 günlük iznimde oyun alıp oynayamıyorum başka ne tür bir çözüm önerirsiniz? Ne yapmam gerek?

Tarayıcı üzerinden yapıyorsanız tarayıcıyı değiştirin. Veya bilgileri tekrardan farklı birbiçimde yazın misal ad soyad büyük harfle, numaranın başına 0 koymadan gibi gibi. Bende de aynı hatayı veriyordu bilgileri farklı biçimde yazdığımda ise düzelmişti.

Yurtdışı işlemlere açık mı büyük ihtimal bu sıkıntı olabilir.
Bunu açtırmamda ileri ki zamanlarda kişisel herhangi bir sıkıntı yaşayabilir miyim? yoksa satın alım işlemimi bitirebilirsem, bitirdikten sonra kapatmamı mı tavsiye edersiniz?

Tarayıcı üzerinden yapıyorsanız tarayıcıyı değiştirin. Veya bilgileri tekrardan farklı birbiçimde yazın misal ad soyad büyük harfle, numaranın başına 0 koymadan gibi gibi. Bende de aynı hatayı veriyordu bilgileri farklı biçimde yazdığımda ise düzelmişti.
Steam'in kendi uygulaması üzerinden yapıyorum.

Son düzenleme:
Ben kaç kere kullandım hiç bir sıkıntı yok güvenilir
Müşteri hizmetleri ile görüştüm : Yurtdışı işemleri/harcamalarını açtırmak istediğimi söyledim ancak banka kartında bu işlemin gerçekleştirilmeyeceğini, kredi kartlarına açılıp kapatılabileceğini söyledi. Yani kısaca özet geçersem gün içinde 4 saatim boşa gitti ve karşılığında izin günümde oynamak istediğim oyunu alamadım...
Yarın Migros'a gitmek farz oldu anlayacağınız başka bir seçenek görmüyorum.
Tabii Migros'ta Steam cüzdan kodları duruyorsa.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm: Yurt dışı işemleri/harcamalarını açtırmak istediğimi söyledim ancak banka kartında bu işlemin gerçekleştirilmeyeceğini, kredi kartlarına açılıp kapatılabileceğini söyledi. Yani kısaca özet geçersem gün içinde 4 saatim boşa gitti ve karşılığında izin günümde oynamak istediğim oyunu alamadım...
Yarın Migros'a gitmek farz oldu anlayacağınız başka bir seçenek görmüyorum.
Tabii Migros'ta Steam cüzdan kodları duruyorsa.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam internette Steam kodlari satan siteler var 100 liralik kodu 101 liraya falan satıyorlar onlara bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı