Denuvo ile Korunan Rage 2 Korsana Yenik Düştü

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Denuvo ile Korunan Rage 2 Korsana Yenik Düştü
Denuvo ile korunan Rage 2, 24 saatten daha kısa bir sürede korsana yenik düştü. Son zamanlarda sık sık kırılma olayları ile karşı karşıya kalan Denovo koruma sistemleri, ne yazık ki Rage 2’yi de koruyamadı. CrackWatch adlı bir grup tarafından aktarılan bilgilere göre, korsanların oyunu Bethesda Launcher.exe üzerinden kırdığını görüyoruz. Bu kısımda Bethesda’nın DRM’ye yer vermemesinden […]

Devamı: Denuvo ile Korunan Rage 2 Korsana Yenik Düştü
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Microsoft oyunlarını kırmakla uğraşmıyorlar da ondan. 🤠

Crack guruplarını durduramazsın. Bence Denuvo şirketi sevinmesi lazım. Bu sayede kendilerini geliştirebilirler. Güçlü bir rakip her zaman iyidir.

Hem bu koruma FPS azalttığını söyleyen ve arkada işlemci kullanımı attırdığını falan yazmıştı zamanında Voksi.

Normal de hiç bir crack gurubuna ulaşamazsın ve konuşamazdın. Ama Voksi nin sitesi ve Reddit de baya mesajları falan vardı. Ben takip ediyordum onu. İnsanlarla konuşuyordu. Online crack bile yapıyordu bazı oyunlara.😂

Hem bizim yaşımızda genç birisiydi. Ama paranın eli uzun olduğu için tutukladılar onu.😒

Kısaca bu tür oyunların kırılmasının bir sürü nedeni var.

CPU fazla kullanımı ve FPS özürlü olmasına sebep vermesi.
Oyun fiyatlarının pahalı olması gibi.
Şöhret isteyen insanlar da var. Sonuçta oyunu kıran gurup hakkında herkes konuşuyor ve ilgi ilgidir sonuçta.

Benim gözlemim bu yönde.

Daha Repack guruplarına gelmedim bile. Onlar da var baya😗

Üzücü, "bu oyun bu parayı hak etmez" diyerek oyunu çalmak için kılıf uyduranlar torrente çökmüştür bile. En iyisini Rockstar Games yapıyor, oyunlarını PC'ye konsol ile aynı gün çıkarsa biliyor ki kısa süre sonra korsana yenik düşecek, onlar da PS4 ile Xbox One'a önce çıkartıp 1-2 sene ekmemeğini yiyorlar oyunların.

Bu konuda en iyisi Microsoft 🙂 Forza serisi kirilamiyor resmen 😘
microsoft oyunlarının hepsi kırıldı iyi araştıralım derim ben kıran kişi ise codex grubu yakın zaman da codex ile ilgili bazı haberler uwp tabanlı oyunlar kırılıyor diye haberleri bile google da mevcut bakarsanız şuan tek kırılmayan microsoft oyunu forza horizon 4 oyunu ve bu oyun online değil yani kırılma ihtimali var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı