Denver vs Clippers ve Heat vs Celtics

Monolova

Kilopat
Makaleler
3
Yer
4 duvar
Daha fazla  
Meslek
Bilgi sistemleri ve teknolojileri uzmanı
Hayatımda daha güzel çok az şey gördüm. Dünyanın en iyi oyuncusu bile dedikleri adamı sahada göremedim.
Paul George gibi bir adamın bile açık 3'lük atamadığı bir maçtı. Lig'te 4.yılı olan adam maçı asfalt yaptı. Yazık oldu.

Heat Bucks'u elediği için heyecanla izliyorum. Adebeyo'nun son saniyede yaptığı blok akıllara zarar. Seri çok güzel geçEcek gibi gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hala kazananı söyleyemiyorum, gönlüm Heat'in finale çıkması fakat Celtics boru değil.

Lakers şampiyon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denver Clippers maçında Clippers o kadar pasifti ki iyi bir kolej takımı bile çok rahat 80 90 sayıları görebilirdi. Lakers umarım bu sene için bu sene hem Lakers hem de dünya genelinde olan olaylara rağmen şampiyon olabilir. Tahminim Celtics-Heat serisinde Celtics zorlanacak ama çıkacak diğer tarafta Denver gibi orta siklet bir takımın Lakers gibi bir panzere dayanabileceğini düşünmüyorum. Kawhi Leonard Beverley ve PG gibi balon oyuncularda yüksek ihtimalle yüzük arayışına girip seneye ayrılacaklardır.

Geri
Yukarı