Depolama alani doluyor

mearN

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Gamer
Yerel diskim 864 GB boş olarak gösteriyor ama masaüstünde yenile yapmak için ekrana sağ tık yaptığımda altta yeni bir secenegin ciktigini daha fark ettim. Dikkat isareti var ve yanında da depolama alani %96 dolu yazıyor fakat bir şeyler silmeyi denesem de azalmiyor. Aksine bir muzik indirdigimde daha cok artiyor ama ayni zamanda yerel diskim bayağı boş. Anlamadım ne yapacağımı. Problemimi resim olarak da attım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220201_011158.jpg
    IMG_20220201_011158.jpg
    167,5 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20220201_011209.jpg
    IMG_20220201_011209.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Yerel diskim 867 GB boş olarak gösteriyor ama masaüstünde yenile yapmak için ekrana sağ tık yaptığımda altta yeni bir secenegin ciktigini daha fark ettim. Dikkat isareti var ve yanında da depolama alani %97 dolu yazıyor fakat bir şeyler silmeyi denesem de azalmiyor. Aksine bir muzik indirdigimde daha cok artiyor ama ayni zamanda yerel diskim bayağı boş. Anlamadım ne yapacağımı.

Fazla işe yarayacağını sanmam ama diskini temizleyin.

Nedenini anlamak biraz güç olabilir, harici bir depolama alanın var mı başka? Ya da daha önceden sistemi geri yükleme noktası oluşturduysan; oraya dönme ihtimalin var mı?

Bu OneDrive servisindeki alanın sanırsam. Eşitleme açıksa dosyaların oraya yedeklenir belgeler vb.
alan dolmaya yaklaştığından uyarı vermiş olabilir.
Ben kapalı tutuyorum onu manuel yedeklemeyi tercih ederim.
Yerel diskim 864 GB boş olarak gösteriyor ama masaüstünde yenile yapmak için ekrana sağ tık yaptığımda altta yeni bir secenegin ciktigini daha fark ettim. Dikkat isareti var ve yanında da depolama alani %96 dolu yazıyor fakat bir şeyler silmeyi denesem de azalmiyor. Aksine bir muzik indirdigimde daha cok artiyor ama ayni zamanda yerel diskim bayağı boş. Anlamadım ne yapacağımı. Problemimi resim olarak da attım.

Sağ altta arka plan uygulamalarına baktığın zaman OneDrive'la ilgili bir şey var mı? Bulut simgesi gibi oluyor sanırsam.

Fazla işe yarayacağını sanmam ama diskini temizleyin.
Nasıl yani anlayamadım
Bu OneDrive servisindeki alanın sanırsam. Eşitleme açıksa dosyaların oraya yedeklenir belgeler vb.
alan dolmaya yaklaştığından uyarı vermiş olabilir.
Ben kapalı tutuyorum onu manuel yedeklemeyi tercih ederim.

Sağ altta arka plan uygulamalarına baktığın zaman OneDrive'la ilgili bir şey var mı? Bulut simgesi gibi oluyor sanırsam.

Evet evet var

Geri
Yukarı