Depopark güvenilir mi?

Danzo

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. ASUS 23.8 IPS VA24EHE 75Hz HDMI 1920X1080 GAMING MONİTÖR SİYAH ÇERÇEVESİZ bu monitörü almak istiyorum. Forumda okuduğuma göre güvenilir bir yer. Ama kendim arayıp sordum. Aldığım monitörde ölü piksel çıkarsa iade yapıyor musunuz dedim. Ölü pikselde iade yapmıyoruz, değişim yapıyoruz dediler. Pek güvenemedim. Monitörü daha önce Hepsiburada üzerinden aldım ve 1 adet ölü piksel çıktı. Onu beğenmedim diyerek iade etmiştim. Bu monitörü de tercih sebebim gerçek 8 Bit olmasıydı. 1-2 gün kullanma fırsatı buldum ve epey hoşuma gitti. Sizce Depopark'tan bu ürünü alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında konu açık:

"Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir."

Bazı firmalar: "Ürünü kullanmışsınız." kisvesi yaratarak itelemeye çalışıyorlar. Ayıplı, sorunlu üründe değişim ve iade hakkı mevcuttur. Tabi bunun Tüketici Hakem Heyeti'ne kadar uzaması söz konusu olabiliyor.

Arkadaşlar merhaba. ASUS 23.8 IPS VA24EHE 75Hz HDMI 1920X1080 GAMING MONİTÖR SİYAH ÇERÇEVESİZ bu monitörü almak istiyorum. Forumda okuduğuma göre güvenilir bir yer. Ama kendim arayıp sordum. Aldığım monitörde ölü piksel çıkarsa iade yapıyor musunuz dedim. Ölü pikselde iade yapmıyoruz, değişim yapıyoruz dediler. Pek güvenemedim. Monitörü daha önce Hepsiburada üzerinden aldım ve 1 adet ölü piksel çıktı. Onu beğenmedim diyerek iade etmiştim. Bu monitörü de tercih sebebim gerçek 8 Bit olmasıydı. 1-2 gün kullanma fırsatı buldum ve epey hoşuma gitti. Sizce Depopark'tan bu ürünü alınır mı?

Ben depoparktan 2 farklı ürün aldım hepsi de sorunsuz geldi. Tabi size sorunsuz gelmesi kesin değil. Arkadaşın önerdiği site Vatan bile değil bence 100 TL vermeye değmez.

Geri
Yukarı