Depopark güvenilir mi?

Ne kadar kolay arada sadece 100 TL fark var demek. Belki adamın o kadar parası yok durduk yere neden 100 TL fazla versin?

Bu arada site güvenilir diye tahmin ediyorum yazılanlara bakılırsa.
Hocam kusura bakmayın ama sadece 100 TL bir fark çok değil siz bunu çok görüyorsanız ben bir şey diyemem üstelik mention altında kavga edilmek olmaz kusura bakmayın.

Vatan'da 990 lira zaten :D çok fazla vermek istemiyorum. Benim aklıma takılan şey. Adamın ölü pikselde iade yok demesi. Bir de diyor ki ölü piksel çıktı diye niye iade ediyorsunuz ki. Değişim yaparız diyor :D.

Vatan'da var ise ve her şey kesin olsun diyorsanız 30 TL fark çok da değilmiş 130 TL'lik farka göre. Vatan UPS gibi iyi kargo şirketleri ile çalışıyor kargo konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyorum. İade konusunda sıkıntı yaşarsanız kanunlar sizin tarafınızda gayet kolay bir şekilde çözebilirsiniz.
Hocam kusura bakmayın ama sadece 100 TL bir fark çok değil siz bunu çok görüyorsanız ben bir şey diyemem üstelik mention altında kavga edilmek olmaz kusura bakmayın.
Amaç kavga etmek değil zaten neden kavga etmek isteyelim ki :)

Vatan'da var ise ve her şey kesin olsun diyorsanız 30 TL fark çok da değilmiş 130 TL'lik farka göre.
Vatandan almaya karar verdim. Yaşadığım şehirde ki mağazalarında varmış. Bizzat gidip alayım diyorum. Hem orada açtırarak herhangi bir sorunu varsa değişimini hemen orada yapabilirim diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı