Depopark güvenilir midir?

aygunduzalper

Hectopat
Merhabalar uzun zaman sonra sistemime upgrade yapmaya karar verdim ve 1650 Super model ekran kartını almaya karar verdim. Depopark adlı bir sitede ürünü diğer sitelere göre daha ucuz bir şekilde buldum. Link: GIGABYTE 4GB GV-N165SWF2OC-4GD GTX1650 128bit GDDR6 HDMI-DP-DP PCIe 3.0

Daha önce hiç alışveriş yapmadığım bir site ödemeyi de havale şeklinde yapmak zorunda olduğum için bazı kaygılarım var. Daha önceden bu siteden alışveriş yapan varsa bilgilendirirse sevinirim. Ayrıca ürünler daha önce kullanılmamış sıfır orijinal kutusunda jelatiniyle mi gönderiliyor bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Depopark'tan alışveriş yapan birkaç tanıdığım oldu, herhangi bir sorun yaşamadılar. Ancak kargoyu geç veriyor olabilirler, ek olarak 1650'nin ederi 1600 TL değildir. Onun yerine 1650S veya 5500 XT almanızı öneririm.

Depopark'tan alışveriş yapan birkaç tanıdığım oldu, herhangi bir sorun yaşamadılar. Ancak kargoyu geç veriyor olabilirler, ek olarak 1650'nin ederi 1600 TL değildir. Onun yerine 1650S veya 5500 XT almanızı öneririm.
Bu modelin 1650super olması lazım akakçeden 1650super diye yönlendirdim ürünün fotosunda da 1650super yazıyor ama isminde yazmıyor.Bu durum benim de kafamı karıştırdı ve bu konuda onlara mail attım ama henüz bü cevap alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı