Depopark'tan Ryzen 5 3500X Kutusuz İşlemci alınır mı?

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
Kutulu olması ne gibi bir avantaj sağlar bana mesela?
Garanti açısından, ilk defa sizin o ürünü kullanacağı açısından ve ürünün sorunsuz olduğundan. Kısacası fabrikadan yeni çıkmış bir ürünü kullanmış olursunuz ve herhangi bir problemi yoktur. Ancak kutusuz ise bunların hiç birinden yararlanamazsınız.

Garanti açısından, ilk defa sizin o ürünü kullanacağı açısından ve ürünün sorunsuz olduğundan. Kısacası fabrikadan yeni çıkmış bir ürünü kullanmış olursunuz ve herhangi bir problemi yoktur. Ancak kutusuz ise bunların hiç birinden yararlanamazsınız.
Doğru haklısınız ancak kutusuz işlemci de sıfır olmuyor mu? Yukarıda attığım linkte öyle yazıyor.

Doğru haklısınız ancak kutusuz işlemci de sıfır olmuyor mu? Yukarıda attığım linkte öyle yazıyor.
Bilemezsiniz. Bazen bu tür ürünler kullanılmış veya kusurlu oluyor. Forumda İtopya'nın bile kusurlu mal sattığına tanık olduk şu son indirimlerde. Riske girmektense az fiyat farkı ödenmeli bence.

Aynı işlemciyi depoparktan aldım şuan kullanıyorum 2 gün oldu hiç bir sorun yok ve 2 yıl garantili ürün ve faturasıda var. Fan kutuda geliyor işlemci ilginç bi paketlemeyle geldi :)
Ama sorun yok şuan oyunlar iniyor test edecem unutmazsam şayet dönerim :)

Bilemezsiniz. Bazen bu tür ürünler kullanılmış veya kusurlu oluyor. Forumda İtopya'nın bile kusurlu mal sattığına tanık olduk şu son indirimlerde. Riske girmektense az fiyat farkı ödenmeli bence.
Ürün sıfır oluyor, kutusuz olmasının sebebi başka bir durum.
Bkz: Tray işlemci nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı