Deprem çantası için powerbank önerisi

GTX660M

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar şimdi bu piyasada 10 bin diye satılıp yarı güçte olan powerbankler varmış. Daha önceden kullandığınız şöyle sağlam, kaliteli bir powerbank arıyorum. Deprem çantası ve günlük kullanım için yarı yolda bizi bırakmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Bende Anker ve Xiaomi var. 20.000 lik ikisi de aşırı memnunum. Ancak söyle bir durum var, powerbanklar aktif olarak kullanıldığında daha verimli oluyorlar. Doldurup kenara atınca performansları düşüyor yavaş yavaş. Ben 3 yıldır kullanıyorum, kamp amaçlı almıştım, günlük hayatta arkadaşlarımla da sürekli kullandığım için performansları hala çok iyi.
Benle birlikte evde dursun diye alan arkadaşım doldurup kenara attı evde fazla kullanmadı, kondisyonları benimkilere göre çok az. Mesela bir keresinde doldurup bekletti bir kaç ay, kullanmaya kalktığında içinde yüzde 55 şarj ancak vardı.
Doldurup çantaya atınca dursun orada diye ve aylarca da beklerse durum ne olur o konuda kafamda ?? var benim.

Hocam 30-40 bin mAh alın pahalı gelirse ikinci elden de bakılabilir sonuçta 1-2 günlük şarj yetersiz gelebilir bir enkaz altında kalma durumunda.

İkinci arkadaşın önerdiği powerbank fiyatında 40 bin mAh cihaz buldum markasını falan bilmiyorum bir araştırmak gerek.

40 bin amper bir telefonu 8 10 kere fuller enkaz altında vlog bile çeker o şarj ile.

Umarım kimse öyle bir duruma düşmez. Biraz araştırdım ve Anker sipariş verdim.
Cevaplayan herkese teşekkürler.

Hayırlı olsun, inşallah böyle bir duruma İstanbul'da yaşayan biri olarak söylüyorum kimse düşmez. AmazonTR satıcı AmazonTR olarak alırsan çok rahat edersin garanti vb. sorunlarında. En yakın zamanda teslimat gerçekleşir.

Senin sorularına cevap olan konuyu çözen cevaba gidip sol altta bulunan "rapor" tuşundan "çözüm" başlığını işaretlersen herkes konunun cevabını görmüş bilgilenmiş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı