Deprem oluyor gibi hissetmek

hocam uzun uzun anlatmak istemem ama aynı problem bendede var oyundayken bir an sallanmış gibi hissediyorum en son bir gün depremin gerçeğini (ufak da olsa 3.1 3.7 4 dü galiba) yaşadım ve ondan hep olacak gibi geliyor ama bendeki problem şu sabahda oluyor
açıkçası düşünmemeye çalışıyorum geçiyor gibi oluyor gece pek olmuyor

İyi geceler dostlar. Son zamanlarda bir şey fark ettim ve kafama takıldı. Her gece yatarken saat 1 ve 3 arasında hep deprem oluyor gibi hissediyorum. Yattığım yer sallanıyor gibi geliyor ve bazen şiddetli oluyor. Sabah vakitlerinde yaşamıyorum fakat geceleri hep oluyor. Şu anda bu yazıyı yazarken bile aynı şeyi hissediyorum. Bilgisi olan bir arkadaşımız yazarsa sevinirim. Teşekkürler.

Sahilden çıkmışsındır.

Çok uzun süre aynı pozisyonda oturup aniden kalktığınızda da olabiliyor. Çok uzun süre oturduysanız yavaş yavaş kalkın yerinizden.

İyi geceler dostlar. Son zamanlarda bir şey fark ettim ve kafama takıldı. Her gece yatarken saat 1 ve 3 arasında hep deprem oluyor gibi hissediyorum. Yattığım yer sallanıyor gibi geliyor ve bazen şiddetli oluyor. Sabah vakitlerinde yaşamıyorum fakat geceleri hep oluyor. Şu anda bu yazıyı yazarken bile aynı şeyi hissediyorum. Bilgisi olan bir arkadaşımız yazarsa sevinirim. Teşekkürler.

Özellikle yan yatarken sıkıntı yaşıyorsanız kulak kristallerinizde sorun vardır, onun dışında psikolojik de olabilir.

Küçükken deprem olmuştu ve o günden sonra bende aynı şeyi yaşamaya başlamıştım fakat belli bir süre geçtikten sonra ve büyüyünce düzeldi biraz kendinize zaman verin ve başka şeylerle vakit geçirin onu unutun düzelmez ise yardım alabilirsiniz.

Geri
Yukarı