Deprem Simulator'ü malzemeleri nereden bulunur?

BkKDurak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba proje için bir deprem Simulator'ü yapmak istiyorum ama step motorların hangisini almam gerektiğini, yazılımını nereden bulucağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazırda bir proje mi kullanacaksınız? Yoksa hepsini kendiniz belirlemeniz gerekli, hangi motor kullanacaksınız vs. Yazılımı da kendiniz yazmanız gerekir.

Hazırda bir proje mi kullanacaksınız? Yoksa hepsini kendiniz belirlemeniz gerekli, hangi motor kullanacaksınız vs. yazılımı da kendiniz yazmanız gerekir.

Kendim yapacağım yazılımı bulur ya da yapay zekaya yaptırırım. Arduino Uno kullanacağım ama hangi step motoru alsam bilemedim.

Hazırda bir proje mi kullanacaksınız? Yoksa hepsini kendiniz belirlemeniz gerekli, hangi motor kullanacaksınız vs. yazılımı da kendiniz yazmanız gerekir.

Ayrıca tablayı kayışlamı hareket ettirmeliyim bilemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videolardakinden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı