Deprem

Çok geçmiş olsun. Evinizi düşünmeyin can sağlığı en önemlisi. Allah bir taraftan alır diğer taraftan verir sıkmayın canınızı.

Amin bu arada 5 yıldır biriktirdiğim PC parası deprem yüzünden arka taraftaki boşluğa düştü hayallerimi 2 saniyede kaybettimo yüzden depremden nefret ediyorum bu günden sonrada asla hayal kurmamayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amin bu arada 5 yıldır biriktirdiğim PC parası deprem yüzünden arka taraftaki boşluğa düştü hayallerimi 2 saniyede kaybettimo yüzden depremden nefret ediyorum bu günden sonrada asla hayal kurmamayı planlıyorum.

Hocam burada alabileceğiniz yerdeyse veya birilerinin yardımıyla alabiliyorsanız alın. O durumu bildiğimden sonradan pişman olursunuz.
( Hocam telaşınızdan dolayı sanırsam hızlı hızlı yazıyorsunuz sakin olun Türkçe birbirine girdi :D )

Elazığ'da yaşıyorum. Hem babaannemgilin hem de bizim evimiz ağır hasar çıkmıştı.
Şu anda ise, kiracıyız. Orta hasarlı bir evde kalıyoruz. Allah, yardımcınız olsun.
6.8'de binanın neresinden yıkılacağına bakıyorduk. O kadar ki, şiddetli gelmişti bize.
Ümid ediyorum ki, gerekli önlemler alınır. Allah, sonumuzu hayır etsin inşallah.

Arka taraftaki boşluk derken?

Bizim arka tarafta büyük bir boşluk var. Kimse inemiyor etrafı apartmanlarla dolu genelde çöpler atılıyor.

Hocam burada alabileceğiniz yerdeyse veya birilerinin yardımıyla alabiliyorsanız alın. O durumu bildiğimden sonradan pişman olursunuz.
( Hocam telaşınızdan dolayı sanırsam hızlı hızlı yazıyorsunuz sakin olun Türkçe birbirine girdi :D )

Bayağı bir hızlı yazdım evet sanırsam abim alacak Mart'ın ilk gününde sen olmasan durucaktım böyle.

Geri
Yukarı