Depremde kırılan monitöre ne yapılmalı?

• Konuyu başlatan azyeq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 792

azyeq

Hectopat
Gamepower monitörüm depremde düşüp kırıldı ekranın sağ tarafı büyük ölçüde kırık, garantiye göndermek istedim ama bir baktım ki 2021 Ocak ayında almışım ve 2 yıl garantisi vardı. Malum mart ayındayız geçti yani, bende bu işlerden pek anlamıyorum hani geçeli 2 ay olmuş gibi bir durumda belirli bir ücret karşılığı garanti alır mı? Ne yapmalıyım bir tavsiye var mı?
Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower monitörüm depremde düşüp kırıldı ekranın sağ tarafı büyük ölçüde kırık, garantiye göndermek istedim ama bir baktım ki 2021 Ocak ayında almışım ve 2 yıl garantisi vardı. Malum mart ayındayız geçti yani, bende bu işlerden pek anlamıyorum hani geçeli 2 ay olmuş gibi bir durumda belirli bir ücret karşılığı garanti alır mı? Ne yapmalıyım bir tavsiye var mı?
Saygılarımla.

Servise gönderin. Tespit yapıp tutarı size bildirirler yüksek bir meblağ çıkmaz ise onay verip yaptırırsınız.

Hocam siz gönderin deprem bölgesinde olduğunuzu ve depremden etkilendiğinizi bildirin belki firma bir jest yapabilir. Öte yandan ekran kırıldığı için sağlam bir fiyat ödemen gerekir.

Saygılarımla.
Eşya veya deprem sigortalarının bazı kapsayıcı durumları oluyor.Bir sigorta yaptırmışmıydınız ? .Örneğin ev alırken ya da kredi verirken yapılır bazen müşteri isteği ile yada müşterinin sonradan haberi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı