Depremden sonra hiçbir şekilde odaklanamıyorum

OlivePigeon

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dell Optiplex 7050 Hackintosh
Meslek
Öğrenci
Herkses merhaba sayın Technopat okurları. Ikı büyük depremede Malatya'da yakalandıktan ve 2. depremde yıkılan 2 binanın tam ortasında kaldıktan sonra hiçbir şeye odaklanamamaya başladım. Bu sene sınav senem bu sene kazanmak istiyorum ama ders ve ders dışındaki hiçbir şeye odaklanamıyorum tüm motivasyonum ve psikolojim yerle bir olmuş durumda. Şu anda Nevşehir'e taşındık güvendeyiz ama ne yapacağımı bilmiyorum hiçbir ümidim kalmadı. Önümüzdeki süreçte neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Normal bence ben İstanbul'da yaşıyorum ben bile paranoyak oldum. Ama yapacak bir şey yok elinde olan bir şey değil önlemini alacaksın eğer olursa diye nereye saklanıp kapanıcağına karar ver o kadar başka yapabileceğimiz bir şey yok.

Herkses merhaba sayın Technopat okurları. Ikı büyük depremede Malatya'da yakalandıktan ve 2. depremde yıkılan 2 binanın tam ortasında kaldıktan sonra hiçbir şeye odaklanamamaya başladım. Bu sene sınav senem bu sene kazanmak istiyorum ama ders ve ders dışındaki hiçbir şeye odaklanamıyorum tüm motivasyonum ve psikolojim yerle bir olmuş durumda. Şu anda Nevşehir'e taşındık güvendeyiz ama ne yapacağımı bilmiyorum hiçbir ümidim kalmadı. Önümüzdeki süreçte neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Kısa süreliğine dikkat dağınıklığı yaşıyor olabilirsin ama devam ederse sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı