Depremzedelere 2. sınav olacak mı?

Shetz

Hectopat
İyi Sosyaller. Depremden dolayı Sivas'a taşındım ve şu an burada okula gidiyorum. İlk sınavlara girdim. 2. sınavlara girmezsem bir sorun olur mu? Henüz idareyle konuşmadım fakat bilen vardır diye ilk buraya danışayım dedim.

İyi Sosyaller. Depremden dolayı Sivas'a taşındım ve şu an burada okula gidiyorum. İlk sınavlara girdim. 2. sınavlara girmezsem bir sorun olur mu? Henüz idareyle konuşmadım fakat bilen vardır diye ilk buraya danışayım dedim.
Adana'da yaşıyorum. Bura da deprem bölgesi. Normal olanlara yapılıyor, evsiz veya ağır hasarlı yerlerde oturanlara rapor ile yapılmıyor.

Ne alakası var anlamadım. Sadece kendi keyfiniz için tüm depremzedeler namına bir talep beklemek doğru mu?
Asıl sizin cevabınız ne alaka? Yazılar hakkında gelen bir yazı var. Yazılılara girmeyip ilk dönem ortalamasının geçerli sayılma durumu var. Tam detayını bilmiyorum ama muhtemelen onu soruyodur arkadaş.

Anladım. Fakat sizin vaziyetinizde düşündüğümde keyfi hareket gördüm sadece. Kusura bakmayın. :)
Sorun değil konulara pek yetişemedim zaten 1.sınavları ilk dönem konularından yaptıkları için onlara çalışabildim ve baya gerideyim onlara yetişemedim böyle bişey görünce sormak istedim.

Ben Adana'da Yasıyorum Bizde 2. donem 1. sınavlar oldu yüksek notlar islenecek denilmesine ragmen islenmedı karneye islenecek falan dediler pek dert etmııyorum sınıfta kalma ve yüksek notlar gırıldıgınden dolayı soruya gelırsek bize 2. sınavların yetismeyecigini soylediler 1 not 1 sözlü olarak girilecek denildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı