Depresyon nasıl atlatılır?

CVaRyOfficial

Picopat
Yer
Georgia
Merhaba değerli sosyal üyeleri. 3 aydır ağır depresyondayım. Günlük her zaman ki yaptığım aktiviteleri canım istemiyor sadece sigara içip müzik dinliyim alkol alayım istiyorum. Baş ağrısı, yorgunluk, nefes darlığı, iştahsızlık, uykusuzluk/çok uyuma, gibi Semptomlar'da cabası tâkatim kalmadı artık. Gerçekleştiremediğim bazı hayaller beni bitiriyor. Sürekli ailem ile kavga edip duruyorum insanın ailesi de destekçisi olmazsa kim olur ki başka yanında diyorum bazen. Kâder karşıma hangi kızı çıkarsa bir şekilde almayı da başarıyor saçma sapan nedenlerden dolayı uzun ilişki sürdüremiyorum buradan da kaybettik. Psikoloğa daha önce 2 defa gittim antidepresan yazdı yine gitsem aynı şeyler. Ne önerirsiniz?

Eğer tıbbı bir nedense o konuda bir fikrim yok ama ben nasıl deprosyondan çıktım onu anlatayım belki işinize yarar hiçbir kötü şey düşünmeyin sadece dünyayı bir mekan olarak görün sürekli eğlenmek için sebep arayın gülün eğlenin gezin tozun.

Eğer tıbbı bir nedense o konuda bir fikrim yok ama ben nasıl deprosyondan çıktım onu anlatayım belki işinize yarar hiçbir kötü şey düşünmeyin sadece dünyayı bir mekan olarak görün sürekli eğlenmek için sebep arayın gülün eğlenin gezin tozun.
Anlık olarak bazen arkadaşlarımla muhabbet ederken eğleniyorum ama onun dışında hiç bir şey ilgimi çekmiyor.

Anlık olarak bazen arkadaşlarımla muhabbet ederken eğleniyorum ama onun dışında hiçbir şey ilgimi çekmiyor.

Ya şimdi ne desem boş hayatı ciddiye alma depresyon anında sadece eğlen.

Yeni konular

Geri
Yukarı