Depresyon seviyem yükseldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumdakilerin çoğu rahat değil kasıntı, şöyle bir başlıkta bile sert yorumlarda bulunuyorsunuz yok alfa değilmiş de bilmem ne, bırakın şu tavırları artık.

Artık bazılarınızın insanlara havalı gözükmek için @Autistic Boy ile dalga geçtiğinizi düşünmeye başladım.
havali.jpg

Askere git erdem her şeyin düzelir. :)

Benim de yukseliyor bazen, ne yapalim? Hep beraber aglayalim mi? Sorunlarinin ustune gitmeden cozemezsin. Burada da aglayarak bir yol katedemezsin. Buradaki insanlarin dediklerini umursadigini bile dusunmuyorum. Biraz buyu, hayat sanaldan ibaret degil.

Durduk yere senle niye dalga geçilsin?
Başka biri değilde sen...
Bu yüzden önce sorunu kendinde ara.

Saçma sapan aptalca konular açacağına, boş boş hayallere kapılacağına psikiyatriste gitsen iyi edersin.
Forumda yazdıkların ciddi derecede anksiyete ve anlama yoksunluğuna sahip olduğuna işaret ediyor.

Bak ciddi diyorum 7/24 sanal alemde takılmak ve hiç tanımadığın insanlar yüzünden depresyona girmek ciddi yıkıklık belirtisi.

Allah aşkına Erdem, sen ciddi misin? Birkaç kere daha benzer konular açtığını görmüştüm. Eğer intihar edecekse, bunu buraya atman ilgi manyaklığından başka bir şey değil. Artık seni kimse ciddiye almıyor burada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı