Depresyonda Olduğunuzda Ne Yapıyorsunuz? (Sonbahar Depresyonu)

Sonbaharı iple çeken benim herhalde. :D

Soğuk havaları çok severim size tavsiyem hafif yağmurlu bir günde elinize bir kahve alıp yudumlarken yağmuru izleyin. (y)
Ya böyle diyorsunuz kahve falan iyi hoş da, bu kışı sevmeyen bir ben miyim arkadaş. Şuan bile burnumun ucu buz gibi, parmaklarım üşüyor. Hele bir de dışarı çıkayım ikide bir burun akıntısı, öksürük, grip. Tamam yaz çok sıcak, banyodan çıkar çıkmaz terliyoruz falan ama bu hiç çekilmiyor be. Kat kat giyinmeyi ve karın içinde yürürken botun içine kar kaçmasını saymıyorum bile, bu liste uzar gider.

Son 6 gündür hiç bir şey yapasım gelmiyor.
Her gün dışarı çıkardım artık çıkasım bile gelmiyor.
Kimseyle konuşmak bile gelmiyor içimden.
Bilgisayarda da aynı. Sadece gece 2 - 8 arası indirme için bırakıyorum. Arada bir bakıyorum çok değil. Oyun bile oynamıyorum. İçimden gelmiyor. Sıkılıyorum hemen.
Bakalım ne zaman geçecek.
Siz böyle bir zamanlarda ne tür şeyler yapıyorsunuz?
İnternetten 4 saatlik deniz videoları var onları açıp, sesini son ses yapıp, kulağıma kulaklığımı takıyorum beni gerçekten dinlendiriyor belki deneyebilirsin. Bunlar arada sırada herkese olan şeyler kafana takma geçer.

Kar gibisi var mı be, kışın geceleri lapa lapa kar yağıp izlediğim günleri hatırladıkça kışın gelmesini daha çok istiyorum. Tabii sınavları düşünene kadar:ıslık:.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı