Derbi maçı izlerken sinirlenip izleyememek

Bu maç dönmez lanet olası takımla futbol seyretmeye başladığımdan beri bir kere derbi kazanamadım durum 3-0 oldu.

Takımın as stoperlerinden Becao - Djiku ikilisi sakat, Serdar Aziz'de sakat, en önemli oyuncularından Fred'de sakat. Defans hattın çökmüş, öyle ki mevkisi sol bek olan Oosterwolde stoperde oynuyor. Geçiş oyununun temel adamı Fred yok. Kısacası bu maçta Fenerbahçe'ye, hocaya kızmak doğru olmaz. Güzel bir oyunla seriye bağladığımız için üzüldük fakat şaşırılacak bir sonuç değildi bu defans hattıyla.

Takımın as stoperlerinden Becao - Djiku ikilisi sakat, Serdar Aziz'de sakat, en önemli oyuncularından Fred'de sakat. Defans hattın çökmüş, öyle ki mevkisi sol bek olan Oosterwolde stoperde oynuyor. Geçiş oyununun temel adamı Fred yok. Kısacası bu maçta Fenerbahçe'ye, hocaya kızmak doğru olmaz. Güzel bir oyunla seriye bağladığımız için üzüldük fakat şaşırılacak bir sonuç değildi bu defans hattıyla.
Bu sadece bugün için değil bak yemin ederim futbola sardığım yani izlemeye başladığım 2 yıldır bir derbi zevki almadım hep kaybediyorlar.

Derbilerde bir gergin oluyorumda fırsat buldukça izliyorum takıma güvenmekle alakalı bana kalırsa.
Hocam geçmiş yıllardan dolayı takımda ronaldo olsa güvenmem yani öyle söyleyeyim.

Geri
Yukarı