Derbi skor tahmini

Şimdi hocam şöyle bir durum var hiçbir GS maçının skorunu doğru tahmin edemiyorum :D (1 tane kazayla tutturmuştum ona da kahkahalarla gülmüştüm son anda berabere kalmışlardı) Bkz:
1612485972935.png

Fener maçının ise skorlarını genelde az çok tutturabiliyorum. Şimdi gönlümden Fener'in kazandığı bir skor geçiyor. Ama rakip GS olunca 3-1 GS alır totemi yapıyorum :D

Son düzenleme:
Şimdi hocam şöyle bir durum var hiçbir GS maçının skorunu doğru tahmin edemiyorum :D (1 tane kazayla tutturmuştum ona da kahkahalarla gülmüştüm son anda berabere kalmışlardı) Fener maçının ise skorlarını genelde az çok tutturabiliyorum. Şimdi gönlümden Fener'in kazandığı bir skor geçiyor. Ama rakip GS olunca 3-1 GS alır totemi yapıyorum :D
Toteminiz pek tutmuyor sanırım yıllardır Kadıköy'de beraberlik oluyor.

Toteminiz pek tutmuyor sanırım yıllardır Kadıköy'de beraberlik oluyor.
Totemi bu sene başlatıyorum hocam. 20 yıl daha çıkış yok inşallah :D (geçen seneye kadar totem gibi bir derdim yoktu :D)

Totemi bu sene başlatıyorum hocam. 20 yıl daha çıkış yok inşallah :D (geçen seneye kadar totem gibi bir derdim yoktu :D)

20 yıl olayı daha yaşanmaz ama bence uzunca süre beraberlik yaşanır 4 5 sene gider gibi. Her 2 takımda hep denk oluyor kadro olarak(orta sahalar hariç :D ). Bu derbide de Gustavo yoksa 2-0 GS alır,Gustavo oynarsa 1 - 1 düşünüyorum.

20 yıl olayı daha yaşanmaz ama bence uzunca süre beraberlik yaşanır 4 5 sene gider gibi. Her 2 takımda hep denk oluyor kadro olarak(orta sahalar hariç :D ). Bu derbide de Gustavo yoksa 2-0 GS alır,Gustavo oynarsa 1 - 1 düşünüyorum.
Gustavo oynarsa 3-1 Fenerbahçe alır. (Toteme göre 3-1 GS alır :D) Oynamazsa her türlü sonuç çıkabilir hayal edemiyorum pek :( Ah Gustavo kakaolu kekim :(

Ama şu kesin son yıllardaki en gerilimli derbi olacak. Kırmızı kart yağmuru bekliyorum ben. Kan çıkar oranı 1.10 falan :D

Derbi gerilimli geçmeyecek. Uzun süre aradan sonra keyifli bir maç izleyeceğiz.
Gustavo çok büyük ihtimalle yok.
Gustavo olmazsa mutlak GS galibiyeti bekliyorum. Eğer olursa beraberlik diyorum.

Geri
Yukarı