Derdinizi anlatın

Herkes derdini, sıkıntısı anlatsın. Mesajlarınızı bekliyorum.

Çok derdim yok sadece ders notlarımın iyi olmasını istiyorum kendim için değil ailem mutlu olsun diye daha bugün matamatikten 21 aldım pek dertli veya üzgün bir insan değilim en büyük derdim bu ve bu olur inşallah.

Bir kız için bir seneyi aşkındır devam eden hiçbir sonuç vermedi. İstediğim kızı tavlarım ama bu başka. Çok ilgi verdim, çok şey aldım. Ailemden çok sevdim, ailem gördüm. Her şeyimi anlattım. Elimde bir şey kalmadı.
Eskiden en yakın arkadaştık, şimdi ise daha bu sene tanıştığı bir bilmem ne çocuğu için beni uzaklaştırmaya çalışıyor kendisinden. Pişman değilim yaptıklarım için fakat keşke bir sonuç verseydi.
Tipsiz değilim, ortamlarda sürekli insanlar beni över. Gerek karakter gerek dış görünüş olarak. Bir zekam var, elimden gelmeyecek iş yoktur.
Olan bu işte, her şeyim boşa gitti. Şimdi elimde bir şey kalmadı, ne var ne yok aldı elimde ve beni kendinden uzaklaştırdı. Fazla ilgi vermek zarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiziksel engelliyim. 10 yıl önce lise döneminde açıköğretime geçtiğimden beri ev merkezli bir hayat yaşıyorum. Lise, üniversite en cıvıl cıvıl olması gereken dönemlerim evde geçti. Sosyal hayatım darbe aldı. Bunun sonucunda sosyal ortamlar zulüm gibi gelmeye insan işine çıkınca gerilmeye başladım. Sanal flörtler dışında aşk meşk işleri yok. Evde olunca cinsel bir ilişki yaşamak için de fırsat olmuyor. Ben dışarı çıkınca fiziksel bir ihtiyaç olması durumunda yardım etmek için bizimkiler de geliyor. 25 yaşına girmek üzere olan bir erkek olarak bu özgür birey imajıma çok darbe vuruyor. PC başımdan iş bulup çalışmam yönünde bizimkilerden baskı görüyorum, para kazanmam gerektiğini biliyorum ama uzun zamandır mutlu değilim ve bu herhangi bir şey yapma isteğimi alıp paramparça ediyor. Bu durumun değişmesi için yakında psikolog görüşmesine başlayacağım. Umarım faydası olur, potansiyelimi gençlik dönemim bitmeden kullanmak istiyorum.

Geri
Yukarı