Dereceli maçlarda neden düşük LP geliyor?

Eki Görüntüle 1394862
Az önce bu maçtan 17 LP gitti. :(

Jungle mainim zaten. 430K Master , 50k Nasus 7. seviye.
Dostum lp kaybetmen normal. Elohelldesin. Şöyle bronz çarları falan al.

Master, Khazix, Fiora/İrelia, Nasus vb. gibi. Düşük eloda pek oynanmayan çarlar al ki zaten oyuna yeni başlamış insanlar gelecek karşına yüksek ihtimal düşük eloda.
Ejder baron al dersen takımın almaz çünkü elohellde çok ama çok kötü oyuna yeni başlamış adamlar gelir. Nasus ile kastım diyorsun ya adamlar Samira'yı ve Brand'ı kastırdıktan sonra ne yapabilecek acaba Nasus? Ayrıca bu arada mid ve JG de kasacak çünkü elohelldesin :D
Samira veya Brand kastıktan sonra counter item çıkabilir ki. Gargoyl ve çivili alır Samira için. Şu bir de yeni bir item vardı galiba doğanın kudreti mi ne onu alır brand içinde. Al sana oldu karşı counterbuild.

Onun dışında düzgün stack kasarsa ve sıvışma alırsa slowlar etki etmez. %80 sıvışma ile oynuyorum ben mesela. Adamların attığı 5 saniyelik stun bana 1 saniye falan işliyor.

Üst üste 9 maç kazanmıştım zaten ama gene aynı.

9 yetmez dostum 11 12 tane kazanman gerekiyor.
Dostum lp kaybetmen normal. Elohelldesin. Şöyle bronz çarları falan al.

Master, Kha'Zix, Fiora/İrelia, Nasus vb. gibi. Düşük eloda pek oynanmayan çarlar al ki zaten oyuna yeni başlamış insanlar gelecek karşına yüksek ihtimal düşük eloda.

Samira veya Brand kastıktan sonra counter item çıkabilir ki. Gargoyl ve çivili alır Samira için. Şu bir de yeni bir item vardı galiba doğanın kudreti mi ne onu alır Brand içinde. Al sana oldu karşı counterbuild.

Onun dışında düzgün stack kasarsa ve sıvışma alırsa Slow'lar etki etmez. %80 sıvışma ile oynuyorum ben mesela. Adamların attığı 5 saniyelik stun bana 1 saniye falan işliyor.

Hocam arkadaş bronz olduğu için o kadar iyi oynuyacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı