LoL düşük LP geliyor

Wequnix Kete

Decapat
Daha fazla  
23/3 oynuyorum 65k hasar 1.6k çelik yürek stacklemişim ama sonuç 18 LP bronzdan veya esnekte olduğundan dolayı o düşük LP geliyor. Anlamadım nasıl daha fazla LP alabilirim?

Yanlış olmasın ama hesap elo helle düşüyorsa böyle bir problem yaşanıyordu, LoL'ün LP sistemi dengesiz ve berbat bir şey.

Fazla LP almak için daha fazla oyun kazanıp rank atlayarak hesabı düzeltmeniz lazımdı. Ama hesap elo hellde olduğu için berbat takımlar ve kazanmamanız için ant içmiş insanlarla dolu oluyor. @Pychenlex hocamın da dediği gibi tamamen Rito ile ilgili bu durum.

Aynen durum bu şekilde benim hesapta elohelle düşmüştü süründürdü beni 3-4 kere bıkkınlık yaşadım bırakasım geldi sonra sabırla inatla çıkartabilmiştim zor valla kolay gelsin size
win streak yakalamanız gerekiyor aşabilmek için ama adı üstünde elohell olduğu için oyun resmen ilk defa darksouls oynamaya başlarsınız ve kudurursunuz ya o dereceye dönüyor x5 zorluk oluyor çözümü win streak kesinlikle.
istikrarsız sonuç devam ettikçe lp karınca bacağı kadar oluyor olay tamamen rito ile ilgili

Hesabın MMR'ı çöp olmuştur elohelle düşmüşsündür, yeni bir hesap açmak en mantıklısı eğer açmak istemiyorsan fazla win streak yapman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı